Facebook BAN bez vystrahy a bez zduvodneni? Ne! [vyřešeno]

Témata mimo Linux, o dění okolo světa PC a o moderních technologiích

Moderátor: Ventero1

Pravidla fóra
Tato sekce obsahuje témata, která se nemusí týkat distribuce Linux Mint. I zde ale dodržujte pravidla fóra.
Zpráva
Autor
safa
Příspěvky: 7
Registrován: 29 led 2015, 19:49

Facebook BAN bez vystrahy a bez zduvodneni? Ne! [vyřešeno]

#1 Příspěvek od safa »

Netusil jsem, ze jsou Mintaci tak zbabeli, ze kdyz uz me kvuli ne zcela souhlasnym nazorum vykopnou z profilu LMCZ-SK na Facebooku, mi toto ani nedaji vedet soukromou zpravou.

Neresim to, ze je komunita do sebe tak zahledena, ze nesnese trochu diskuse s nekym, kdo ma odlisny nazor a nedrbe se tupe a bezmyslenkovite vespolek jak osel... ale davat ban bez predchoziho upozorneni co uzivatel dela spatne, bez zminky ze vubec neco proti pravidlum dela, a dokonce bez zpravy o tom ze administrator BAN udelil, to povazuju za naprosto bezcharakterni zbabelost, sorry. Rekl bych vam to uz na FB lec na profilu LM-CZSK neni konktakt na administratora... tak snad jiste se sebou spokojeny administrator najde muj "rant" aspon tady.

Diky za vetsinu clanku na LMCZ webu, ty me fakt bavej a povazuju je za velmi prinosne. FB skupinu LMCZ-SK si tedy hooolt budu jen cist. Svet se nezbori, spis me mrzi trapne legracni prchlivost adminu, ale co se da delat, kazdej jsme holt nejakej. Pripadne problemy a dotazy na LM tedy budu resit zde (tedy pokud zase neodstanu BAN, ze).

S pranim hezkeho vecera a trochu sebereflexe zdravi Jan "Safa" Safarik

admin

Re: FB: ban bez vystrahy a bez zduvodneni ? Ale no tak...

#2 Příspěvek od admin »

Vážený,
ačkoliv na FB nejsem (považuji tuto síť za trapnou), tak jsem měl tu "čest" Vaše příspěvky číst. Jelikož zde píšete o sebereflexi, zkuste si je přečíst ještě jednou a zjistíte, že chybí především Vám. Nikdo Vám tam Váš názor nebral, naopak, byl jste to jen a jen Vy, kdo útočil a dělal z uživatelů Mintu hlupáky (ostatně první odstavec tohoto příspěvku to potvrzuje, o druhém ani nemluvě - rozhodně tu nepovažuji nikoho za bezmyšlenkovitého osla - na rozdíl od Vás).
Co se týká banu. Pokud se zde budete chovat dle pravidel fóra a nebudete nikoho urážet (už jste tak učinil), tak není zapotřebí. Bude-li tomu naopak, vůbec nebudu váhat ban udělit. V minulosti se tak už stalo, protože zde nehodlám řešit žabomyší spory a vést jakýkoliv flame.
Přeji Vám též hezký večer a též trochu té už profláklé sebereflexe.

Kagkouro
Příspěvky: 53
Registrován: 23 lis 2012, 11:37
Bydliště: Zdice
Kontaktovat uživatele:

Re: FB: ban bez vystrahy a bez zduvodneni ? Ale no tak...

#3 Příspěvek od Kagkouro »

safa píše:Netusil jsem, ze jsou Mintaci tak zbabeli, ze kdyz uz me kvuli ne zcela souhlasnym nazorum vykopnou z profilu LMCZ-SK na Facebooku, mi toto ani nedaji vedet soukromou zpravou.

Neresim to, ze je komunita do sebe tak zahledena, ze nesnese trochu diskuse s nekym, kdo ma odlisny nazor a nedrbe se tupe a bezmyslenkovite vespolek jak osel... ale davat ban bez predchoziho upozorneni co uzivatel dela spatne, bez zminky ze vubec neco proti pravidlum dela, a dokonce bez zpravy o tom ze administrator BAN udelil, to povazuju za naprosto bezcharakterni zbabelost, sorry. Rekl bych vam to uz na FB lec na profilu LM-CZSK neni konktakt na administratora... tak snad jiste se sebou spokojeny administrator najde muj "rant" aspon tady.

Diky za vetsinu clanku na LMCZ webu, ty me fakt bavej a povazuju je za velmi prinosne. FB skupinu LMCZ-SK si tedy hooolt budu jen cist. Svet se nezbori, spis me mrzi trapne legracni prchlivost adminu, ale co se da delat, kazdej jsme holt nejakej. Pripadne problemy a dotazy na LM tedy budu resit zde (tedy pokud zase neodstanu BAN, ze).

S pranim hezkeho vecera a trochu sebereflexe zdravi Jan "Safa" Safarik
Hlásím se jako ten zbabělý admin:))) Vážený pane,dostal jste dosti prostoru,a tím pádem rostla i vaše chuť,nakonec jste už i psal o nenávistných Linuxácích atd,takže na žádost více uživatelů jste byl po právu vykopnut.Nikdo jiný tam s prominutím neprudil jako vy obhajobou widlí,od toho snad máte svá fora.A není třeba dávat něco vědět dopředu,překročil jste mez,tím to hasne.Jestli jste si myslel,že tam uživatelům Linuxu budete psát jak jsou nenávistní,a jak je ten Win úžasný,tak jste asi s prominutím osel,pokud jste myslel že Vás tam budeme mít rádi a že nepoletíte.Howg.
Přílohy
10945908_1624465261115841_4804422581584406593_o.jpg
Naposledy upravil(a) Kagkouro dne 29 led 2015, 20:49, celkem upraveno 1 x.
LMDE- stabilita na prvním místě!

safa
Příspěvky: 7
Registrován: 29 led 2015, 19:49

Re: FB: ban bez vystrahy a bez zduvodneni ? Ale no tak...

#4 Příspěvek od safa »

Myslite vyraz "zbabeli" ? To je charakterova vada, nikoliv urazka, ale mate pravdu, asi bych nemel zobecnovat. Tad bych to dekl "do oci" konkretnimu cloveku ktery ban udelil... on se mi ale jaksi nejspis stydel predstavit. Myslim, ze pokud jste diskusi opravdu cetl tak bud povrchne, nebo zaujate, ale co se da delat. Nevadi, tolerance je sice hezka vlastnost, nikoliv vsak pro zivot zcela nezbytna.

Diky za vyjadreni, mate pravdu v tom, ze by se clovek mel umet povznest nad rozdilnym nazorem ostatnich a tak tedy ucinim. Preju tedy pekne spolecne stravene chvilky plne vzajemneho porozumeni a peclive pestovane a vzajemne dokola utvrzovane nenavisti vuci ostatnim operacnim systemum.

Zdravi Safa

safa
Příspěvky: 7
Registrován: 29 led 2015, 19:49

Re: FB: ban bez vystrahy a bez zduvodneni ? Ale no tak...

#5 Příspěvek od safa »

Kagkouro píše: Hlásím se jako ten zbabělý admin:)))
Dekuji, rad Vas poznavam.
Kagkouro píše:Nikdo jiný tam s prominutím neprudil jako vy obhajobou widlí,
... je obhajoba jineho operacniho systemu proti zjevnym a ucelovym lzim (byt minenym nejspis jako vtip) proti pravidlum diskuse? Rekl bych ze ne... ackoliv mate pravdu ze pravidla nikde nejsou (vim to, dival jsem se), takze nejspis zavisi na libovuli adminu.
Kagkouro píše:od toho snad máte svá fora.
... jaka "svá fora" mate na mysli? Nemam zadna sva fora a pokud myslite diskuse o Windows tak tam obvykle mam dost prace s obhajovanim Linuxu.
A není třeba dávat něco vědět dopředu,překročil jste mez,tím to hasne.
Jestli jste si myslel,že tam uživatelům Linuxu budete psát jak jsou nenávistní,a jak je ten Win úžasný,tak jste asi s prominutím osel,pokud jste myslel že Vás tam budeme mít rádi a že nepoletíte.Howg.
... v obou bodech nesouhlasim, ban bez SZ se jednoduse nedava (ostatne proto i FB nabizi pri udeleni banu odeslat zpravu uzivateli). Mozna jsem osel, ale rozhodne jsem netusil, ze jste az tak moc sebestredni a netolerantni, ze by k tomuhle bez varovni i bez oznameni doslo. Ale budiz, uz jsem se tedy poucil a nazor si udelal. Je to skoda, protoze Mint je bezva OS, stranky LMCZ a na nich publikovane clanky jsou az na nekolik malo vyjimek skvele a prinosne. Nuz co se da delat. Tedy jeste jednou pekny vecer do zeme za zrcadlem.

Safa.

admin

Re: FB: ban bez vystrahy a bez zduvodneni ? Ale no tak...

#6 Příspěvek od admin »

Prosím zanechte té ironie, nejsem na ní zvědav. Chcete-li i zde vést boj za Vaše ideály, tak jste na špatném místě. Opravdu tu nebudu trpět flame a skryté urážky. Je-li něco špatné, tak to prostě špatné je a já jeden jediný OS prostě za špatný považuji (už jen tím, že dělá z lidí tupé ovce) a Vy mi to nevymluvíte. Já Vám neberu Váš názor, Vy mi prosím neberte můj. Chcete-li zde řešit problémy s jinými OS, můžete v patřičném fóru - kromě Win samozřejmě - ta zde místo prostě nemají.

safa
Příspěvky: 7
Registrován: 29 led 2015, 19:49

Re: FB: ban bez vystrahy a bez zduvodneni ? Ale no tak...

#7 Příspěvek od safa »

Zeptal bych se co z toho co povazujete za ironii mate na mysli, ale dochazi mi, ze je nejspis bezpredmetne o tom tady dale diskutovat. Naposledy tedy hezky vecer do Western Bohemia a do Zdic.

Safa
Naposledy upravil(a) safa dne 29 led 2015, 21:03, celkem upraveno 1 x.

Kagkouro
Příspěvky: 53
Registrován: 23 lis 2012, 11:37
Bydliště: Zdice
Kontaktovat uživatele:

Re: FB: ban bez vystrahy a bez zduvodneni ? Ale no tak...

#8 Příspěvek od Kagkouro »

Ještě jednou vážený pane,vy jste kritizoval i bez znalostí problému,naopak když něco dáme na stránku či na síť,máme to prověřené,viz vaše komentáře u modemu od Vodafone.cz.Vy jste okamžitě zareagoval,a prodavače zastával a jakou z toho děláme tragédii,i bez toho aniž by jste znal pravdu,která je, že i na tom výrobku je to uvedeno,již z principu jste trollil a prudil!A další a další,i u nevinného vtipu,vždy jen vy jediný jste kritizoval.prostě,uznejte si sám,že máte v povaze kritizovat,i když nevíte o co jde.Taktéž si musíte uvědomit že na FB nejste sám,a vaše chování a komentáře se nelíbí vícero lidem,a proto jste se stal našim historicky druhým blokovaným člověkem.Jinak,pravidla si čtěte jak chcete,nemám proč neudělit ban bez výstrahy,mě stačí požadavek vícera lidí.
Naposledy upravil(a) Kagkouro dne 29 led 2015, 21:05, celkem upraveno 1 x.
LMDE- stabilita na prvním místě!

admin

Re: FB: ban bez vystrahy a bez zduvodneni ? Ale no tak...

#9 Příspěvek od admin »

Preju tedy pekne spolecne stravene chvilky plne vzajemneho porozumeni a peclive pestovane a vzajemne dokola utvrzovane nenavisti vuci ostatnim operacnim sytemum.
Toto není ironie?

safa
Příspěvky: 7
Registrován: 29 led 2015, 19:49

Re: FB: ban bez vystrahy a bez zduvodneni ? Ale no tak...

#10 Příspěvek od safa »

Je mi to velice lito, ale opet se velmi pletete, nejsem vubec hadavy clovek. Nicmene nechme to tak.

Tedy uctu a cest Vasemu majestatu, Safa.

PS 4 Setapouch: Ne, neni. Verim, ze z Vaseho pohledu to treba tak muze vypadat, ale neni.

Zamčeno