Offline automapa pro Linux

Problémy a zkušenosti s programy, softwarovými nástroji nebo balíčkovacími systémy pro jejich instalaci
Zamčeno
Zpráva
Autor
DeeVee
Příspěvky: 6
Registrován: 30 pro 2014, 00:10
Bydliště: Čáslav

Offline automapa pro Linux

#1 Příspěvek od DeeVee »

Zdravím. Sháním automapu, která funguje pod Linuxem. Dříve jsem na Win používal program Automapa PL. Jenže ten mi teď pod Wine nefunguje. Neví někdo o nějaké alternativě? Děkuji

juhele2014
Příspěvky: 2940
Registrován: 19 kvě 2014, 17:47

Re: Offline automapa pro linux

#2 Příspěvek od juhele2014 »

Nesháníš náhodou navigaci, že ne? Např. Infomapa pod linuxem funguje.

DeeVee
Příspěvky: 6
Registrován: 30 pro 2014, 00:10
Bydliště: Čáslav

Re: Offline automapa pro linux

#3 Příspěvek od DeeVee »

Navigaci ne. Tu mám normální. Ale kolikrát jedu do míst kde navigaci dojde dech protože mám starý mapy. Dřív jsem to řešil na Win Automapou v offline režimu a bez GPS modulu. Nebo ještě dobře sloužila Route 66. Nepotřebuji navigovat jen mít náhražku papírové mapy.

juhele2014
Příspěvky: 2940
Registrován: 19 kvě 2014, 17:47

Re: Offline automapa pro linux

#4 Příspěvek od juhele2014 »

:arrow: Do míst, kam jedu, je to jednoduchý - natípat dopředu printskrýny na mapy.cz a potom je složit ve fotošopu nebo paintnetu do jedné mapy. A tu potom v navigaci zorientovat (pokud navigace tohle umožňuje, kdysi jsem měl Mio 701 a tam to šlo). Koukal jsem chvilku na Infomapu, ale je to (pro mě) o ničem, seznam má aktuální, lepší mapy (na androjdu offline).

DeeVee
Příspěvky: 6
Registrován: 30 pro 2014, 00:10
Bydliště: Čáslav

Re: Offline automapa pro linux

#5 Příspěvek od DeeVee »

To je o ničem i pro mě. Pracuju jako řidič v mezinárodní dopravě a Infomapa je jen ČR a SK. Jinak to skládání obrázků je taky pro mě nepoužitelné. Přeci jen v zahraničí nemám takové možnosti.

Zamčeno