Libreoffice 4.3

Dotazy a názory na pracovní prostředí Cinnamon
Zamčeno
Zpráva
Autor
zbynek15
Příspěvky: 24
Registrován: 01 zář 2013, 19:45

Libreoffice 4.3

#1 Příspěvek od zbynek15 »

Libreoffice 4.3 mi zbořil celé Libreoffice a nejde vůbec spustit. Zkusil jsem odinstalaci a novou instalaci 4.2 , ale vyhazuje mi to chybu a instalace se nedokončí. V některém adresáři by měly být zbytky adresářů Libreoffice a ty by se měly smazat ručně, ale nevím kde je hledat.

Diky za radu.

zbynek15
Příspěvky: 24
Registrován: 01 zář 2013, 19:45

Re: Libreoffice 4.3

#2 Příspěvek od zbynek15 »

Tak už jsem to zprovoznil a jede i LO 4.3. V Synapticu jsem přes filtry našel problémové balíky a ty odstranil a pak už šlo nainstalovat LO.
:D

admin

Re: Libreoffice 4.3

#3 Příspěvek od admin »

A jakou chybu přesně to "vyhazuje"? O jakou verzi Mintu se jedná? Jak jsi LO 4.3. instaloval?

jangel
Příspěvky: 3
Registrován: 28 črc 2014, 23:31

Re: Libreoffice 4.3

#4 Příspěvek od jangel »

Mně to na Mintu17 v terminálu po instalaci LO4.3 napsalo toto:
W: Selhalo stažení cdrom://Linux Mint 17 _Qiana_ - Release amd64 20140624/dists/trusty/contrib/binary-amd64/Packages Pro přidání CD do APTu použijte apt-cdrom. apt-get update nelze využít pro přidávání nových CD
A potom toto:
E: Některé indexové soubory se nepodařilo stáhnout. Jsou ignorovány, nebo jsou použity starší verze.
Warning: apt-get update failed for some reason
PPA to be removed: libreoffice ppa

Warning: Could not find package list for PPA: libreoffice ppa


Instaloval jsem to podle návodu satapoucha. Ale LO4.2 funguje nadále normálně, žádné chyby. Zkusím to dát deb balíkem

admin

Re: Libreoffice 4.3

#5 Příspěvek od admin »

Vždyť Ti to píše, kde je chyba a také Ti píše, že už jsi odstranil repozitář pro LO. Takže to vidím na špatný postup při instalaci. Zkus to tedy ještě jednou a nejprve přidej patřičný repozitář, jaký je uveden v návodu.

jangel
Příspěvky: 3
Registrován: 28 črc 2014, 23:31

Re: Libreoffice 4.3

#6 Příspěvek od jangel »

Vyřešeno.
Po neúspěšné instalaci LO 4.3 jsem spustil správce aktualizací a ten to všechno vyřešil za mě. Takže šlape jak má.
LO Writer v této verzi je u mně jediný program, který mi zvládá češtinu v .PDF souborech, aniž by rozhodil formátování souboru!!!
Tento problém mi opravdu velice znesnadňoval práci, takže LO 4.3 srdečně vítám do rodiny!

Luky83
Příspěvky: 25
Registrován: 25 čer 2014, 07:48

Re: Libreoffice 4.3

#7 Příspěvek od Luky83 »

Bude súčasťou bežných aktualizácií, či jedine inštalovať ručne?
Manjaro x64 Cinnamon (3.8.4), (kernel 4.17)

admin

Re: Libreoffice 4.3

#8 Příspěvek od admin »

Časem by LO měl být součástí běžné aktualizace, zmiňovaný návod byl pro netrpělivé.

Zamčeno