Přílohy obrázků

Diskuze o našem webu, možnostech jeho vylepšení, odkazy na zajímavé weby o Linux Mintu
Zpráva
Autor
juhele2014
Velkovezír Mintu

Re: Přílohy obrázků

#11 Příspěvek od juhele2014 » 27 říj 2018, 21:15

Ano, jiný prohlížeč. Já mám svobodnou volbu, jaký prohlížeč si v mobilu vyberu. A to, co je na nic, nepoužívám. Obrázky časem zmizej, bohužel. Mám vyzkoušeno, že odsud http://tinypic.com to vydrží dost dlouho, ale zas nahrání je někdy votrava ... :roll:

mstanke
Kontaktovat uživatele:

#12 Příspěvek od mstanke » 31 říj 2018, 19:39

Nevím jak mobilu, ale na počítači obrázky nahrávat přímo jde úplně stejně jako na jakémkoliv phpBB. Postup:
  • Kliknu na tl. Odpovědět.
  • Pod oblastí pro zadání textu příspěvku jsou dvě ouška - Možnosti a Přílohy. Vyberu Přílohy.
  • Vyberu soubor z disku a kliknu na tl. Přiložit soubor.
  • Vedle nahraného souboru kliknu na Umístit do příspěvku.
Limit na velikost jednotlivých příloh jsou 2 MB.

kamowski
Vezír Mintu
Kontaktovat uživatele:

#13 Příspěvek od kamowski » 02 lis 2018, 03:51

áno, takto to tu funguje roky
jedinú nevýhodu vidím v tom, že aby ich čitateľ videl, musí byť prihlásený,
pri zbežnom prehliadaní diskusie ich nevidí, čo je veľmi nepraktické

Ventero1
Poradce Mintu

#14 Příspěvek od Ventero1 » 09 lis 2018, 19:50

Me to tedy uz pul roku nefunguje na nicem - vzdy to hlasi chybovou hlasku o nemoznosti. Povazoval jsem to tedy za chybu stranek a byl jsem nastvany, ze to nikdo neopravuje a ze to je ten duvod, proc vsichni cpou obrazky na jine portaly. Jestlize je tedy problem u me, tak omluva spravcum. Jen tedy nechapu, proc takovou nepraktickou a vlastne trochu bezohlednou praktiku uziva tolik lidi, kdyz nemusi ???Jeste to tedy prozkoumam, az bude cas.
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

juhele2014
Velkovezír Mintu

#15 Příspěvek od juhele2014 » 11 lis 2018, 10:38

uz pul roku nefunguje na nicem To bude asi prohlížečem, příp. jeho pluginy, které blokují reklamu, nebo skripty. V současnosti jsou "velké" prohlížeče lehce paranoidní (nař. firefox) a hlásí problémy i tam, kde nejsou. Třeba tady http://www.feed4u.tv/section/football/ Vyhodí to červenou stránku, a až teprve když ignoruji nebezpečí, můžu pokračovat. Sem na forum bych zkusil něco jednoduchýho, např. program Arora, to by mělo fungovat.

Odpovědět