Přílohy obrázků Vyřešeno

Diskuze o našem webu, tomto fóru a možnostech jejich vylepšení
Zpráva
Autor
kamowski

Re: Přílohy obrázků

#11 Příspěvek od kamowski »

áno, takto to tu funguje roky
jedinú nevýhodu vidím v tom, že aby ich čitateľ videl, musí byť prihlásený,
pri zbežnom prehliadaní diskusie ich nevidí, čo je veľmi nepraktické

Uživatelský avatar
Ventero1
Příspěvky: 2756
Registrován: 31 říj 2016, 14:17
Bydliště: Sokolov, Olomouc

Re: Přílohy obrázků

#12 Příspěvek od Ventero1 »

Me to tedy uz pul roku nefunguje na nicem - vzdy to hlasi chybovou hlasku o nemoznosti. Povazoval jsem to tedy za chybu stranek a byl jsem nastvany, ze to nikdo neopravuje a ze to je ten duvod, proc vsichni cpou obrazky na jine portaly. Jestlize je tedy problem u me, tak omluva spravcum. Jen tedy nechapu, proc takovou nepraktickou a vlastne trochu bezohlednou praktiku uziva tolik lidi, kdyz nemusi ???Jeste to tedy prozkoumam, az bude cas.
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

juhele2014
Příspěvky: 2940
Registrován: 19 kvě 2014, 17:47

Re: Přílohy obrázků

#13 Příspěvek od juhele2014 »

uz pul roku nefunguje na nicem To bude asi prohlížečem, příp. jeho pluginy, které blokují reklamu, nebo skripty. V současnosti jsou "velké" prohlížeče lehce paranoidní (nař. firefox) a hlásí problémy i tam, kde nejsou. Třeba tady http://www.feed4u.tv/section/football/ Vyhodí to červenou stránku, a až teprve když ignoruji nebezpečí, můžu pokračovat. Sem na forum bych zkusil něco jednoduchýho, např. program Arora, to by mělo fungovat.

menom
Příspěvky: 2750
Registrován: 12 pro 2012, 15:10

Re: Přílohy obrázků

#14 Příspěvek od menom »

.

Nezobrazuju sa niektore obrazky ako naprikad v navode ako vlozit obrazok:
viewtopic.php?f=30&t=6842

Za druhe pri pri pokuse vlozit obrazok do prispevku vyskoci toto:
Obrázek
Ked to neukazuje, tak to napisem:
CHYBA
Http chyba

.
.

mstanke
Příspěvky: 27
Registrován: 04 črc 2021, 10:58

Re: Přílohy obrázků

#15 Příspěvek od mstanke »

Nahrávání nových příloh by mělo fungovat. Proč se nezobrazují staré asi chvíli zabere. Z nějakého důvodu nejsou ani v HTML kódu a netuším proč.

Příště poprosím ideálně otevřít nové téma a neoživovat 3 roky staré. Špatně se pak pozná, co se řeší, a jestli už je to vyřešeno, nebo ne. Speciálně toto už je navíc označené jako vyřešené.

mstanke
Příspěvky: 27
Registrován: 04 črc 2021, 10:58

Re: Přílohy obrázků

#16 Příspěvek od mstanke »

Vypadalo to na problém pouze toho konkrétního příspěvku. Proklikal jsem náhodně pář desítek příspěvků s přílohami okolo data toho odkazovaného a žádné další chybějící jsem nenašel.

menom
Příspěvky: 2750
Registrován: 12 pro 2012, 15:10

Re: Přílohy obrázků

#17 Příspěvek od menom »

.

Obrazky uz je videt v tom navode ako pridat obrazok do fora.
Pridat prilohy do prispevku funguje.

Toto je len na ukazku:
2021.07.28.png

Diky

.
.

Zamčeno