Prezentace MINTu

Diskuze o našem webu, tomto fóru a možnostech jejich vylepšení
Zpráva
Autor
admin

Re: Prezentace MINTu

#11 Příspěvek od admin »

Uź toho prosím nechej, smiř se s tím, že nejsme tak dokonalí jako ty.

Odesláno z mého SM-J100H pomocí Tapatalk

FrantaB
Příspěvky: 27
Registrován: 19 srp 2015, 15:38
Bydliště: Praha

Re: Prezentace MINTu

#12 Příspěvek od FrantaB »

No nevím jestli ty screeny jsou zrovna tvoje, když ses tak urazil. Ale já to myslel dobře. Nevím proč tady něco píšeš o dokonalosti. Já se jen ptal. Ale tak zřejmě zdejší komunitě názory druhých moc nevoní. Proč ne. Ustoupím tedy diktatuře a budu si hledět svého :shock:
Notebook HP ProBook 4530s, OS LINUX Mint 18.3 (64bit), Core i5, RAM 6GB, ATI Radeon HD 6400M

admin

Re: Prezentace MINTu

#13 Příspěvek od admin »

Nemám důvod se urážet, jen mi trochu dost vadí, když někdo kritizuje něčí práci aniž by navrhl konkrétní řešení. Navíc tvůj názor je jediný, nikdo jiný si na "zastaralost" webu nestěžoval, ba naopak. Jo a nikdo ti přeci nebrání projevit svůj názor, jen ti oponuji a přidávám názor svůj. Jestli ti to vadí, tak promiň no.
Jinak vlákno přesunuji tam, kam patří t.j. k diskuzi o našem webu.

Uživatelský avatar
kohak
Příspěvky: 42
Registrován: 11 úno 2015, 20:03
Bydliště: Plzeň

Re: Prezentace MINTu

#14 Příspěvek od kohak »

Ahoj. Nemyslím si, že změna grafiky prostředí nějak Mintu pomůže. Osobně nesnáším weby, kde pořád něco bliká, hejbe se a vyskakuje. Tyhle pozlátka akorát rozptylujou od soustředění. Web Mintu mě zaujal svou jednoduchostí a přehledností. Hlavní ovšem jsou informace. Tady se vždy dozvíš, co potřebuješ, vždycky ti někdo ochotně poradí a aktuální články jsou prostě nádhera. Po několikaletém experimentování s Linuxem jsem zakotvil u Mintu nejen pro jeho kvality, ale také pro jeho podporu na tomto webu. Chápu, že mladý potřebujou změnu a dynamiku, všechno statický je odepsaný. Nechtěl bych však dopadnou jako současné filmy, kde není záběr delší než 3s.
Ale to sem nepatří. Propagaci Mintu by asi nejvíc pomohly školy. Žáci se s ním naučí a pak ho budou šířit dál. Další šance je Win10. Snad si lidé uvědomí, že už to Microsoft přehnal.
Zpátky ke stránkám, já upřednostňuji jednoduchost a chytrý aktuální obsah. Člověk si musí vybrat, buď chceš mít doma krásnou nebo chytrou........ :o
Mint 16.1 Serena Mate 1.16.1 Intel DualCore I7 @ 3.50GHz NVIDIA GeForce 940MX RAM 15914 MB

Zamčeno