Malé úpravy webu Vyřešeno

Diskuze o našem webu, tomto fóru a možnostech jejich vylepšení
Zpráva
Autor
admin

Malé úpravy webu

#1 Příspěvek od admin »

Asi jste si všimli kosmetických úprav webu, kterými chceme postupně sjednotit základní vzhled všech našich aktivit - webu, fóra, wiki a nově i komunitní stránky - kde se dočtete o nových směrech vývoje Mintu a také o dění v naší komunitě. Sjednocování vzhledu je běh na delší trať, tak vás prosíme o trpělivost, neboť se také nemůžeme rozpoltit a den má jen 24 hodin. Naším cílem je i nadále vydávat užitečné rady a návody, recenze programů apod., ovšem také naplnit motto Mintu - Ze svobody vzešla elegance. Proto také uvítáme i vaše návrhy na vylepšení a sjednocení vzhledu.

P.S, Stránka s mapou členů byla přesunuta na komunitní stránku - http://lide.linux-mint-czech.cz/doku.ph ... mint_cz_sk, kam se dle mého názoru hodí více. Máte-li tedy zájem se tam také zvěčnit, tak můžete. :)

kamowski

Re: Malé úpravy webu

#2 Příspěvek od kamowski »

som registrovaný na stránke aj na fóre
treba sa tretí krát registrovať na "http://lide.linux-mint-czech.cz" ?
ani jedno prihlasovanie mi tam nefunguje

admin

Re: Malé úpravy webu

#3 Příspěvek od admin »

Pokud tam chceš něco psát, tak je třeba se registrovat, pokud ne, je to zbytečné. Nechtěj po nás, aby tam mohl psát každý neregistrovaný, to bychom se z těch spamů zbláznili....

Uživatelský avatar
KOLEGA
Příspěvky: 365
Registrován: 01 lis 2012, 16:04
Bydliště: Nedaleko Mladé Boleslavi

Re: Malé úpravy webu

#4 Příspěvek od KOLEGA »

On asi naráží na neprovázanost služeb...
Zažraný linuxový liberál
---
HTC One V - 512 MB RAM, 1GHz - Android 4.0.3, HTC Sense
Cubie Board - 1GB RAM, 1GHz ARM, Linaro 13.04
Lenovo IdeaPad - 8GB RAM, i5, Linux Mint 13 Maya, Cinnamon 2.0.?

admin

Re: Malé úpravy webu

#5 Příspěvek od admin »

Dnes už jsou služby provázané dost, lze se přihlásit přes řadu sociálních sítí, kde má svůj účet hnedle každý.....

admin

Re: Malé úpravy webu

#6 Příspěvek od admin »

Takže jsme dokončili sjednocování vzhledu všech našich webových aktivit a nyní už jen ladíme a vychytáváme chybičky. Doufám, že se vám nový jednotný vzhled líbí. Máte-li nějaký námět či připomínku, učiňte tak zde, určitě se jí budeme zabývat (bude-li se týkat webů).

kamowski

Re: Malé úpravy webu

#7 Příspěvek od kamowski »

na stolnom pc mám 17" monitor
aj som si vravel, čo sa deje, že to mám také roztiahnuté ? (opera browser)
najprv hlavná stránka a teraz už aj fórum
tak je to jasné :D
no nič, Ctrl-F11 to vyrieši ;)

admin

Re: Malé úpravy webu

#8 Příspěvek od admin »

No jo, s těmito malými monitory jsme nepočítali tak nějak už..... halt jdeme s dobou a na širokoúhlém to vypadá o hodně lépe. Mušíš šáhnout do kasičky a pořídit něco lepšího :) .

kamowski

Re: Malé úpravy webu

#9 Příspěvek od kamowski »

dá sa upraviť čas na fóre?
meškáme o 1 hodku :)

admin

Re: Malé úpravy webu

#10 Příspěvek od admin »

Já mám čas správně, ten si každý upravuje sám v Uživaleském panelu....

Zamčeno