Luxusní...

Diskuze o našem webu, tomto fóru a možnostech jejich vylepšení
Zpráva
Autor
admin

Re: Luxusní...

#31 Příspěvek od admin »

Takže Ti přidělím redaktorská oprávnění a není co řešit :) :)

ulo
Příspěvky: 481
Registrován: 31 říj 2012, 16:08

Re: Luxusní...

#32 Příspěvek od ulo »

labeent píše: ...
4) Nevím, jak to přesně popsat, ale vysvětlit, že i v Linuxu je možné vidět Windows disky a není proto nutné vše mazat a dělat si úložiště pod novým formátem souborů.
Asi použij, co budeš potřebovat odsud :

Kód: Vybrat vše

http://mint.petatricatnici.eu/index.php/windows-disky-ntfs
Pokud se Ti to takhle popsané nelíbí, tak si ten článek uprav. Jako jeho autor, Ti dávám plné svolení.
...
Navrhuji, abys to sepsal klidně ty o připojování disků s Win formáty a to přímo na Wiki, pokud bys měl čas a chuť, páč my to prostě zatím nestíháme v tak širokém záběru v pár lidech psát (o Wiki se zatím totiž staráme jen tři).
labeent píše: 5) Programy
Tady by bylo asi dobré popsat pár základních alternativ k Win programům: IE - Firefox, ICQ - Pidgin apod.
...
No, toto je zajímavá myšlenka a osobně bych jí rád viděl také na Wiki ještě s doplněním aplikací, které existují v obou variantách jak pro Win, tak i pro Linux (např. právě Firefox, který ale narozdíl třeba namátkově od aplikace RawTherapee, každý zná). Postupně, když je čas, tak na Wiki pracujeme a toto je dobrý kandidát.
LinuxMint 17.3 KDE (64b) - AMD Athlon II X2 270, MB ASUS M5A78L LE, RAM 8 GB, ATI Radeon HD4350
LinuxMint 17.3 KDE (32b) - DELL Latitude D530

kamowski

Re: Luxusní...

#33 Příspěvek od kamowski »

adminom:
pekne spravená nová úvodná stránka :)
posúvate to stále o krok ďalej
vďaka

admin

Re: Luxusní...

#34 Příspěvek od admin »

Děkujeme za kladnou reakci, děláme to pro vás uživatele a jen tiše doufáme, že vás bude přibývat. Mint je opravdu skvělé distro a přízeň uživatelů si zaslouží. Rádi uvítáme i další návrhy na vylepšení....

Uživatelský avatar
cangalangaongolongo
Příspěvky: 4
Registrován: 09 čer 2015, 18:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Luxusní...

#35 Příspěvek od cangalangaongolongo »

Moc děkuji za Vaši práci na tomto webu! Je to skvělý a informacemi naplněný web. Jako linuxový začátečník jsem velmi vděčný za důležité informace. Zdá se, že tu jste skvělá parta. :)
Zřím šťastnou cestu... Zřím šťastný návrat...

steamdream
Příspěvky: 1
Registrován: 25 zář 2015, 16:35

Re: Luxusní...

#36 Příspěvek od steamdream »

Ještě před pár lety jsem byl uživatel WIN XP. O linuxu jsem slýchával jenom samé kecy (složité, musíš dělat v přík. řádce a další výlevy "yntelygentnych" mozků). Začal jsem zkoušet všechny možné distra. Ale až se vstupem na Vaši stránku to začalo být to pravé ořechové. Od jednoduchého stažení až po cenné rady. Dnes je i díky Vám mint mým jediným OS pro doma i pro práci. Vaše stránky jsou jednoduché, přehledné... zkrátka nej. A nejradši mám příspěvky Oldbobyho - svěží, nekonvenční a hravý přístup se mi líbí. Díky třeba za článek o Yandex. Vyzkoušel jsem ho ihned a některé věci, jako třeba vizuální záložky okamžitě využil i ve firefoxu. Díky za Vaši práci.

Zamčeno