úprava stromovej štruktúry fóra Vyřešeno

Diskuze o našem webu, tomto fóru a možnostech jejich vylepšení
Zpráva
Autor
kamowski

Re: úprava stromovej štruktúry fóra

#11 Příspěvek od kamowski »

návrh na úpravu
1)
možnosť "Hledat" by som sprístupnil aj bez registrácie a prihlásenia
fórum sa pomaly ale isto rozbieha a musím povedať, že takto ma to vytáááááča na všetkých fórach, kde je viac ako 5 príspevkov :D
ak si tu niekto rýchlo nájde riešenie na problém, je predpoklad, že sa vráti a aj aktívne sa zapojí
myslím si :?

2)
už je tu pár príspevkov na tému "zálohovanie" kristakrážom porozhadzovaných po fóre.
tému zálohovanie som našiel tu: Obsah fóra » Linux Mint » Software
bolo by asi vhodné vytvoriť samostatnú tému "Obsah fóra » Linux Mint » Zálohování"
a presunúť tam všetky príspevky a pridať aj odkazy na články na túto tému

3)
v príspevkoch pridať možnosť "súhlasím"
- ak si prezerám príspevky a súhlasím s niektorým názorom ale nechce sa mi ale ani nemám čo dodať, tak tam kliknem aby autor vedel, že nie je sám ako kôl v plote so svojím názorom
- ak s ním nesúhlasím, tak mu to napíšem (tlačítko by som nedal)

admin

Re: úprava stromovej štruktúry fóra

#12 Příspěvek od admin »

Díky za podněty, jak vyšetřím chvilku, dám se do toho :). Takhle si to totiž představuji... konkrétní návrhy na úpravy. Fórum má sloužit především všem běžným uživatelům a toto je správná cesta. Ještě jednou děkuji. :) :)

admin

Re: úprava stromovej štruktúry fóra

#13 Příspěvek od admin »

kamowski píše:návrh na úpravu
1)
možnosť "Hledat" by som sprístupnil aj bez registrácie a prihlásenia
fórum sa pomaly ale isto rozbieha a musím povedať, že takto ma to vytáááááča na všetkých fórach, kde je viac ako 5 príspevkov :D
ak si tu niekto rýchlo nájde riešenie na problém, je predpoklad, že sa vráti a aj aktívne sa zapojí
myslím si :?

2)
už je tu pár príspevkov na tému "zálohovanie" kristakrážom porozhadzovaných po fóre.
tému zálohovanie som našiel tu: Obsah fóra » Linux Mint » Software
bolo by asi vhodné vytvoriť samostatnú tému "Obsah fóra » Linux Mint » Zálohování"
a presunúť tam všetky príspevky a pridať aj odkazy na články na túto tému

3)
v príspevkoch pridať možnosť "súhlasím"
- ak si prezerám príspevky a súhlasím s niektorým názorom ale nechce sa mi ale ani nemám čo dodať, tak tam kliknem aby autor vedel, že nie je sám ako kôl v plote so svojím názorom
- ak s ním nesúhlasím, tak mu to napíšem (tlačítko by som nedal)
První dva body napraveny, třetí vyžaduje složitější úpravu, kterou spojíme s tzv. "fajfkou" u vyřešených témat.

kamowski

Re: úprava stromovej štruktúry fóra

#14 Příspěvek od kamowski »

ďakujem za rýchlu reakciu,
ak ma niečo napadne, tak to zas doplním aby ste sa nenudili :D :D

Uživatelský avatar
labeent
Příspěvky: 756
Registrován: 14 lis 2012, 22:57

Re: úprava stromovej štruktúry fóra

#15 Příspěvek od labeent »

Ahoj,
neznám WP, ale vím, že PhpBB se dá propojit celkem rozumně, což ani nepopíráte. Ale já třeba dávám na weby Joomlu a ta má jako rozšíření možnost Kunena. A to je právě fórum, které se může při instalaci propojit rovnou se stránkami. Nemáte nějakou podobnou možnost ve WP?
Obrázek

admin

Re: úprava stromovej štruktúry fóra

#16 Příspěvek od admin »

Ahoj,
zkoumali jsme, zatím jsme nic vhodného nenašli... to co jsme našli by byl tak hluboký zásah do kódu, že jsme nenašli odvahu to realizovat... ale snad se něco najde, nevzdáváme to :)

kamowski

Re: úprava stromovej štruktúry fóra

#17 Příspěvek od kamowski »

satapouch píše:
kamowski píše:návrh na úpravu
1)
možnosť "Hledat" by som sprístupnil aj bez registrácie a prihlásenia
fórum sa pomaly ale isto rozbieha a musím povedať, že takto ma to vytáááááča na všetkých fórach, kde je viac ako 5 príspevkov :D
ak si tu niekto rýchlo nájde riešenie na problém, je predpoklad, že sa vráti a aj aktívne sa zapojí
myslím si :?

2)
už je tu pár príspevkov na tému "zálohovanie" kristakrážom porozhadzovaných po fóre.
tému zálohovanie som našiel tu: Obsah fóra » Linux Mint » Software
bolo by asi vhodné vytvoriť samostatnú tému "Obsah fóra » Linux Mint » Zálohování"
a presunúť tam všetky príspevky a pridať aj odkazy na články na túto tému

3)
v príspevkoch pridať možnosť "súhlasím"
- ak si prezerám príspevky a súhlasím s niektorým názorom ale nechce sa mi ale ani nemám čo dodať, tak tam kliknem aby autor vedel, že nie je sám ako kôl v plote so svojím názorom
- ak s ním nesúhlasím, tak mu to napíšem (tlačítko by som nedal)
První dva body napraveny, třetí vyžaduje složitější úpravu, kterou spojíme s tzv. "fajfkou" u vyřešených témat.
ako vidíte ten tretí bod a "fajku" ?

24hod/deň je asi málo :D

kamowski

Re: úprava stromovej štruktúry fóra

#18 Příspěvek od kamowski »

vo FAQ je pasáž "Proč není k dispozici funkce X?"
myslím, že by to trebalo prepísať na "Proč není k dispozici funkce xyz?
aj mňa to pomýlilo a rozmýšľal som čo je tá funkcia X

admin

Re: úprava stromovej štruktúry fóra

#19 Příspěvek od admin »

Stále pracujeme... na dva lidi je toho opravdu moc a jsou i jiné povinnosti :), Jinak ve wiki může každý registrovaný články editovat... takže můžeš také :) :)

kamowski

Re: úprava stromovej štruktúry fóra

#20 Příspěvek od kamowski »

ďalší návrh na úpravu:
keď dám "hledat" vo fóre, bolo by fajn, keby kurzor už stál vo vyhľadávacom políčku a ja by som mohol hneď písať
teraz musím urobiť ešte jeden klik myšou

taký malý detail, keby ste sa nudili :D

Zamčeno