Představení členů fóra

Diskuze o našem webu nebo fóru a možnostech jejich vylepšení
Zpráva
Autor
lombardo1981

Re: Představení členů fóra

#21 Příspěvek od lombardo1981 » 24 říj 2019, 23:13

horstfuchs píše:
24 říj 2019, 21:39
MartyXi píše:
24 říj 2019, 19:41
kamowski: byl offtopic a nebyl kam odeslat, pravidla zítra sepíšu, dám je do skupiny na discordu mezi správci ke schválení, a následně je přidám sem - pokud mi to ostatní odsouhlasí, uděláme topic "neofiko" pravidel, kde si případně upravíme postihy, pravidla, případně komunita určité věci odsouhlasí a určité zamítne, a my se podle toho zařídíme.
Mně nevadí názory jiných lidí, když nejsou stejné, ale vytvořil jsem tento post k nějakému účelu, kterým není špiclování, ale jen poznání členů, případně toho co mohou nabídnout, aby jsme se s nimi mohli lépe spojit a případně vědět za kým můžeme jít v případě nějakého problému aby jsme dosáhli lepší, rychlejší a efektivnější spolupráce.
Ironii jsem pochopil, logicky, ale toto téma jsem nevytvořil pro zbytečné vtípky a ironické posty, ale spíše pro výše zmíněné důvody.
Martine, proc nova pravidla?
Michal odevzdal vedeni stranek ne proto aby jste si tady udelali biznis. Skuste se zeptat lidi, je tady par moderatoru, jsou tadi lidi co helfnou s problemem. Zeptejte se na jejich nazor.
Komunita je o spolupraci ne o diktatu.
Ten post byl presne k ucelu ktery vsichni pochopili.
Byl utvoren a zesmesnen z prispevku 3 novych adminu: MartyXi, zavodnyrichard a Naifu (dohledatelne)
1. kolik veci jste vy, hosani, udelali pro linuxovou komunitu nebo pro nejakou komunitu?
2. vy jste prisli do komunity ktera tady je a byla.
3. misto reseni jak udelat obsah, udelat novopu wiki nebo misto ni nejakej FAQ, resite komercionalizaci, vzhled a nevim co.
4. kdyz nechapete humor, vratte se do skoly. mozna jeste neni pozde.
Vzhľadom na vyrieknuté písmenká, je načase, aby si sa predstavil. Ja osobne o tebe viem holý kkt. Teda jednu vec áno. Až na jeden príspevok, sú všetky in troll-version. Takže smelo do toho. :lol:

horstfuchs

#22 Příspěvek od horstfuchs » 24 říj 2019, 23:21

lombardo1981 píše:
24 říj 2019, 23:13
Vzhľadom na vyrieknuté písmenká, je načase, aby si sa predstavil. Ja osobne o tebe viem holý kkt. Teda jednu vec áno. Až na jeden príspevok, sú všetky in troll-version. Takže smelo do toho. :lol:
Lucie postrach ulice.
:poop: kdyby neco budu u sebe. :)

Ventero1
Vezír Mintu

#23 Příspěvek od Ventero1 » 24 říj 2019, 23:29

Nevim, jestli se da za troleni povazovat, kdyz nekdo realne pojmenuje, jak se veci maji.
Osobne si tez myslim, aby tihle samozvani spravci se svou skodlivou a kontrafunkcni pseudokoncepci bud prestali nebo sli do kelu.
Zatim akorat nejsem tak radikalni, chci dat tu sanci, jak pise Lombardo, nebot u MartyXi jsem zaznamenal jistou snahu vzit to za jiny konec - uz mam divoka leta za sebou. Na druhou stranu si to zase sam sabotoval smazanim prispevku Horsta ...
Horst: Zkus to vice dospele ...
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

horstfuchs

#24 Příspěvek od horstfuchs » 24 říj 2019, 23:32

Ventero1 píše:
24 říj 2019, 23:29
Horst: Zkus to vice dospele ...
Ne. hosi vidi mou IP, nemam zaplou VPN :-)

Ventero1
Vezír Mintu

#25 Příspěvek od Ventero1 » 24 říj 2019, 23:34

Si ji zapni - ale ver mi - k dospelemu jednani ji nepotrebujes :)
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

horstfuchs

#26 Příspěvek od horstfuchs » 24 říj 2019, 23:38

Ventero1 píše:
24 říj 2019, 23:34
to vim, ale takhle je to zabava.
Kdyz to napises vazne je reakce agresivni, kdyz to napises s humorem sice je reakce taky agresivni ale pobavi ne li vsechny ctenare alespon jednu stranu, autora.
Ale nebudu tady spamovat o to nejde.

Jde o to, jestli se nepresunou na ubuntu cz a hosanum nechat piskoviste.

Ventero1
Vezír Mintu

#27 Příspěvek od Ventero1 » 25 říj 2019, 08:56

Kdyz to napises s humorem, tak to rovnou smaznou ;)

lombardo1981

#28 Příspěvek od lombardo1981 » 25 říj 2019, 10:59

horstfuchs píše:
24 říj 2019, 23:38
Ventero1 píše:
24 říj 2019, 23:34
to vim, ale takhle je to zabava.
Kdyz to napises vazne je reakce agresivni, kdyz to napises s humorem sice je reakce taky agresivni ale pobavi ne li vsechny ctenare alespon jednu stranu, autora.
Ale nebudu tady spamovat o to nejde.

Jde o to, jestli se nepresunou na ubuntu cz a hosanum nechat piskoviste.
Túto komunitu nezabíja len nesúhlas s novými adminmi, ale aj komunita samotná. A rádoby vtipní internetoví hrdinovia. Bedňa má pravdu. Táto komunita je kopa hnoja. ktorá sa len a len zväčšuje, pretože ju nemá kto odpratať. (Čítaj ako hňupi, ktorí prídu vynadať za to, že nie je napísaný článok o novej verzii LM. Má väčší problém ako personálny.) Urazte sa, dajte mi opäť banán na hate spech. Mám v "kosoštvorci".

juhele2014
Guru Mintu

#29 Příspěvek od juhele2014 » 25 říj 2019, 17:06

Mám v "kosoštvorci". Inu, to ti rádi věříme, ale pomni, že by tu chyběl ten ženský element a to by byla škoda ... Lombardo - nenech prchlivost cloumat svým majestátem ... https://www.youtube.com/watch?v=Xn63ilg8Fwc :D

Sian

#30 Příspěvek od Sian » 10 lis 2019, 19:11

I když po přečtení celého vlákna nevím jestli má smysl sem něco psát, tak to zkusím. Je mi 34 a jsem z Děčína. Nejsem ajťák nýbrž řidič náklaďáku svému okolí se takříkajíc vymykající. Na Linuxu jedu teprve cca rok. Začal jsem Mintem, abych se přes Ubuntu Mate, KDE Neon a Arch vrátil zase k Mintu. Musím říct, že hlavně chvíle s Archem mi hodně daly. Už jen ta jeho instalace :) Do Linuxu jsem se bezbožně zamiloval a cca půlrok je to můj jediný OS na PC. V notebooku mám taky Mint a manželce jsem vnutil Ubuntu Mate :) Moc rád bych se i nějakým způsobem zapojil do komunitního dění a nebyl jen zaregistrovaným přihlížejícím, ale co by mohl začátečník vytvářet :) Každopádně jsem si i pozorně přečetl o všem co se tu poslední dobou děje a budu doufat v brzké uklidnění páč z toho nemám úplně dobrý pocit. Tož ať se daří ve spolek :)

Odpovědět