Ďalšie smerovanie stránky Vyřešeno

Diskuze o našem webu, tomto fóru a možnostech jejich vylepšení
Zpráva
Autor
kamowski

Re: Ďalšie smerovanie stránky

#11 Příspěvek od kamowski »

horstfuchs píše: 26 říj 2019, 15:59 ... pod carou, jo zapomnels jestli to budou chtit novi admini :D
kladivo zahodíš, laptop zatopíš, noviny roztrháš a šaty prezlečieš
práca s ľuďmi je ooooooveľa ťažšia ;)
národ nevymeníš
ja som napísal svoj subj. pohľad na ich funkciu v komunite, niekto súhlasil, niekto sa nevyjadril, oni to prehodnotia, (či to stojí vôbec za reakciu) a určite zaujmú stanovisko, či už spoločné alebo každý za seba

juhele2014
Příspěvky: 2940
Registrován: 19 kvě 2014, 17:47

Re: Ďalšie smerovanie stránky

#12 Příspěvek od juhele2014 »

:arrow: Livan
Na jednej strane píšeme, že web slúži na propagáciu a popularizáciu Linuxu a vzápätí toto. Myslím si, že správne nemá otázka znieť PROČ ale JAK Přesně - o to jde, teď si trefil hřebíček na hlavičku. PROČ nebo JAK rozšiřovat komunitu. To je velice obtížný úkol. Abych řekl pravdu, nesleduju to. Kolik máme lidí v komunitě je mě utajeno. Nevim. Zdravé jádro (zatím) setrvává, a čeká, co bude. Kam se to pohne. Jestli přijde cenzůra, reklamy, komerce, články, lidi, atd. ... Fakt nevim. Ale třeba je změna žádoucí? Směřování stránek se zatím nemění, každý může přispět nějakým drobným článkem do různých vláken, tak jak to občas dělám já.
Hodně bude záležet na adminech. Pokud se vyvarují vyložených přehmatů s mazáním článků, mohlo by to fungovat. Ale jestli tady bude nastolen nějakej bruselskej přiteplenej sluníčkářskej režim, tak adios buenos ... :roll: Bohužel, již jsem byl svědkem, jak zmizelo forum o fotografování, zmizelo i slávistický forum o fotbale, takže lidi si našli jiný stránky, nebo si po dohodě založili svoje zájmové forum s liberálnějším přístupem adminů. Zkrátka - necháme se překvapit. Však ono to už nějak dopadne ...

Zamčeno