kamže ide tento vlak? Vyřešeno

Diskuze o našem webu, tomto fóru a možnostech jejich vylepšení
Zamčeno
Zpráva
Autor
kamowski

kamže ide tento vlak?

#1 Příspěvek od kamowski »

poslednú dobu sa diskusie zvrhávajú do, nazvime to, nevhodného presadzovania svojho videnia sveta
chcel by som vám pripomenúť, že do tohoto vlaku ste nenastúpili vo východzej stanici, tento vlak ide už od roku 2012 a ani svet sa nezačal točiť, až keď ste vy nastúpili
cestujúci sú tu naozaj rôzni po každej stránke, niektorí sa zdržia dlhšie, iní nastúpia a o chvíľu vystúpia, kto vie poradí, kto nevie, ..., nikto tu nie je zamestnaný, nikto tu nemá žiadne povinnosti, každý to robí dobrovoľne a tak si vlastne ani nemôže nárokovať nejaké zásluhy, poďakovať však môžete, aj opakovane :)
takže vás chcem požiadať, chovajte sa prosím, ako by ste naozaj nastúpili do vlaku - pekne pozdravím, usmievam sa, sadnem si a snažím sa získať z tej jazdy čo najviac (aj dávaním niečo získavam)...
... pričom ale nerozhadzujem smetie, neruším, neohrozujem, nesprávam sa vulgárne, dodržiavam písané aj nepísané pravidlá, ...., skrátka som dobre vychovaný a chcem sa ukázať v tom najlepšom svetle
svoje osobné, rodinné či pracovné problémy si tu neventilujte na cestujúcich a nikoho tiež nezaujíma, aký vysoký plot zvládnete pre...
no a komu tento spoj nevyhovuje, treba vystúpiť a počkať na ďalší
také jednoduché to je, vlastne ako v živote :)
---
no dobre, ale ako presadiť to svoje videnie sveta?
keby som mal na to jednoduchý návod, otvorím si manželskú poradňu :lol:
---
komu som to písal?
kto sa v tom nájde, .... a kto nie, pre toho to nebolo
dôležité je aby tento spoj nemusel byť zrušený kvôli výtržnostiam ;)

Uživatelský avatar
Ventero1
Příspěvky: 2763
Registrován: 31 říj 2016, 14:17
Bydliště: Sokolov, Olomouc

Re: kamže ide tento vlak?

#2 Příspěvek od Ventero1 »

Vpohode - jako metafora to neni tak spatne - a neni treba si to brat prilis osobne. Byla nejaka kolize - vyrikali jsme si to - jsme dospeli lide - radime si, podporujeme se - jedeme dal ...
Vetsina tu ma nejake zasluhy a na to zkusme navazat ...
Nejde o nejake videni sveta - jde o to se dorozumet a korelovat ...
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

kamowski

Re: kamže ide tento vlak?

#3 Příspěvek od kamowski »

to si mal záložku na to vlákno? doteraz ťa zžieral pocit krivdy? tak daj ešte raz to o tej precitlivenosti a deťoch
...
takých tu bolo už za vagón, prišli, odišli, ale ja už nevidím zmysel stretnúť ďalšieho
pre mňa tu jazda končí, poštár mi doručil dekrét od wericha, vystupujem

Uživatelský avatar
labeent
Příspěvky: 756
Registrován: 14 lis 2012, 22:57

Re: kamže ide tento vlak?

#4 Příspěvek od labeent »

kamowski píše: 08 úno 2020, 21:51 pre mňa tu jazda končí, poštár mi doručil dekrét od wericha, vystupujem
To jako, že odcházíš z tohoto webu?
To, doufám, ne.
Jasně, stane se občas nějaká kolize, někdy z toho mám taky pěknou pifku. Lidi jsou občas (no spíš často) strašně nevděční. Ale pak přijde jeden človíček a poděkuje a rozzáří se sluníčko. A může se pokračovat dál. A Ti, co se jim to nelíbí, ať si klidně puknou vzteky (nikoho nejmenuji).
Také jsem si tím prošel. Když jsem začal psát seriál o instalaci Mintu 19, tak jsem byl napaden v tom smyslu, že to instaluji na staré krámy (sice možná i mnohem výkonnější než měli moji kritici), ale podpořili mě lidé, kteří pochopili snahu ukázat návod v aktuální verzi Mintu. Že je to pochopitelně závislé na hw počítače a tím se to trochu liší (ono nešťastné UEFI například) je jasné. Bohužel ne všem.
Tak Tě chci tímto také poděkovat a popřát hodně sil a ještě dlouho tady s námi ...

LABEENT
Obrázek

Uživatelský avatar
Ventero1
Příspěvky: 2763
Registrován: 31 říj 2016, 14:17
Bydliště: Sokolov, Olomouc

Re: kamže ide tento vlak?

#5 Příspěvek od Ventero1 »

To uz je opravdu zbytecne - dejte chlapi mir - obcas ujede kazdy. Osobne si za svymi nazory stojim, presto je mi lito, dotkne-li se to nekoho prilis. Tak si odpustme a jedme dal - to co delame je dobre ...
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

Zamčeno