Sponzoři Vyřešeno

Diskuze o našem webu, tomto fóru a možnostech jejich vylepšení
Zamčeno
Zpráva
Autor
alesvesely
Příspěvky: 4
Registrován: 09 črc 2014, 10:12

Sponzoři

#1 Příspěvek od alesvesely »

Dobrý den,
Jenom se chci zeptat, kde jsou výdaje a stav účtu? Podařilo se mi najít jenom sponzory ...

Děkuji

admin

Re: Sponzoři

#2 Příspěvek od admin »

Dobrý den,
tyto informace podáváme na vyžádání jen sponzorům, jako všude jinde. Nezlobte se, ale nevím nic o tom, že byste nějakou formou přispěl.

Děkuji za pochopení

alesvesely
Příspěvky: 4
Registrován: 09 črc 2014, 10:12

Re: Sponzoři

#3 Příspěvek od alesvesely »

Chápu ... Můžu se jenom zeptat, proč se z věřejné informace stala neveřejná? Mě překvapilo, že proběhla na komunitní fanpage na FB reklama ... To mi přišlo jako vyhazování ... Ale nic mi do toho samozřejmě není :)

admin

Re: Sponzoři

#4 Příspěvek od admin »

Mohu Vás uklidnit, tato reklama na FB nebyla hrazena z našeho účtu (to by skutečně bylo vyhazování), byla "hrazena" body za aktivitu stránky a za její interakci, která je opravdu mimořádná. Je to také díky šikovnosti správce tamní stránky a vše je tam jen a pouze v jeho režii.
Jinak, jiné podobné weby také nezveřejňují stavy kont a výdaje, nevím proč bychom měli být výjimkou. Samozřejmě ti, co přispějí, mají plné právo vědět, co se s jejich penězi děje a jim také informaci rádi podáme.

Kagkouro
Příspěvky: 53
Registrován: 23 lis 2012, 11:37
Bydliště: Zdice
Kontaktovat uživatele:

Re: Sponzoři

#5 Příspěvek od Kagkouro »

alesvesely píše:Chápu ... Můžu se jenom zeptat, proč se z věřejné informace stala neveřejná? Mě překvapilo, že proběhla na komunitní fanpage na FB reklama ... To mi přišlo jako vyhazování ... Ale nic mi do toho samozřejmě není :)
Dobrý den,počáteční reklamu ve výši 150 Kč jsem hradil ze svého, poté jsem od FB obdržel kupon na reklamu ve výši 300Kč, který jsem samozřejmě využil. Takže investice ve výši 150 Kč byla jen v mé režii a nešla z konta LinuxMint Czech,Slovak.A mometálně poběží další malá reklama,taktéž na kupon,tentokrát obdržený za aktivitu a interakci stránky.
Sám sem na konto LM Czech a Slovak přispěl,reklama na FB ale jde mimo toto konto,a z mého.
A jakožto sponzor informace o stavu konta na vyžádání mám,takže pokud taky chcete,stačí zaslat třeba jen 100 Kč a tyto informace budete mít také,protože doopravdy nevidím důvod proč by tyto informace měli být sdělovány lidem,kterých se to netýká,tyhle informace jsou správně přístupné pouze sponzorům,ti mají plné právo vše vědět a na co jsou jejich dary vynaloženy.
LMDE- stabilita na prvním místě!

alesvesely
Příspěvky: 4
Registrován: 09 črc 2014, 10:12

Re: Sponzoři

#6 Příspěvek od alesvesely »

Kagkouro píše:
alesvesely píše:Chápu ... Můžu se jenom zeptat, proč se z věřejné informace stala neveřejná? Mě překvapilo, že proběhla na komunitní fanpage na FB reklama ... To mi přišlo jako vyhazování ... Ale nic mi do toho samozřejmě není :)
Dobrý den,počáteční reklamu ve výši 150 Kč jsem hradil ze svého, poté jsem od FB obdržel kupon na reklamu ve výši 300Kč, který jsem samozřejmě využil. Takže investice ve výši 150 Kč byla jen v mé režii a nešla z konta LinuxMint Czech,Slovak.A mometálně poběží další malá reklama,taktéž na kupon,tentokrát obdržený za aktivitu a interakci stránky.
Sám sem na konto LM Czech a Slovak přispěl,reklama na FB ale jde mimo toto konto,a z mého.
A jakožto sponzor informace o stavu konta na vyžádání mám,takže pokud taky chcete,stačí zaslat třeba jen 100 Kč a tyto informace budete mít také,protože doopravdy nevidím důvod proč by tyto informace měli být sdělovány lidem,kterých se to netýká,tyhle informace jsou správně přístupné pouze sponzorům,ti mají plné právo vše vědět a na co jsou jejich dary vynaloženy.
Jo, v pořádku :) Děkuji za objasnění, nechtěl jsem nikoho urazit byla to pouhá zvědavost :) Díky za ochotu podpořit propagaci i finančně, nechtěl jsem Vás urazit. Omlouvám se ...

Kagkouro
Příspěvky: 53
Registrován: 23 lis 2012, 11:37
Bydliště: Zdice
Kontaktovat uživatele:

Re: Sponzoři

#7 Příspěvek od Kagkouro »

alesvesely píše:
Kagkouro píše:
alesvesely píše:Chápu ... Můžu se jenom zeptat, proč se z věřejné informace stala neveřejná? Mě překvapilo, že proběhla na komunitní fanpage na FB reklama ... To mi přišlo jako vyhazování ... Ale nic mi do toho samozřejmě není :)
Dobrý den,počáteční reklamu ve výši 150 Kč jsem hradil ze svého, poté jsem od FB obdržel kupon na reklamu ve výši 300Kč, který jsem samozřejmě využil. Takže investice ve výši 150 Kč byla jen v mé režii a nešla z konta LinuxMint Czech,Slovak.A mometálně poběží další malá reklama,taktéž na kupon,tentokrát obdržený za aktivitu a interakci stránky.
Sám sem na konto LM Czech a Slovak přispěl,reklama na FB ale jde mimo toto konto,a z mého.
A jakožto sponzor informace o stavu konta na vyžádání mám,takže pokud taky chcete,stačí zaslat třeba jen 100 Kč a tyto informace budete mít také,protože doopravdy nevidím důvod proč by tyto informace měli být sdělovány lidem,kterých se to netýká,tyhle informace jsou správně přístupné pouze sponzorům,ti mají plné právo vše vědět a na co jsou jejich dary vynaloženy.
Jo, v pořádku :) Děkuji za objasnění, nechtěl jsem nikoho urazit byla to pouhá zvědavost :) Díky za ochotu podpořit propagaci i finančně, nechtěl jsem Vás urazit. Omlouvám se ...
V pořádku,jen sem objasnil situaci:))))
LMDE- stabilita na prvním místě!

admin

Re: Sponzoři

#8 Příspěvek od admin »

Já jen doplním, prosím nepodezírejte nás z žádných kulišáren, nikdo z nás to nedělá ani pro peníze, ani pro slávu. Děláme to jen a jen pro myšlenku rozšíření svobodného softwaru a také proto, že nás to jednoduše baví, ač se najde řada jedinců (tím nemyslím Vás), kteří nám vydatně házejí klacky pod nohy. Tito škodiči a trollové dokáží ovšem jednoho pěkně otrávit a už mnoho nechybělo a tyto stránky neexistovaly....

alesvesely
Příspěvky: 4
Registrován: 09 črc 2014, 10:12

Re: Sponzoři

#9 Příspěvek od alesvesely »

To bych si nedovolil ... Navíc když koukám na ty příjmy tak ani není z čeho se obohatit :) Když si člověk pomyslí, co stojí hosting + domény, to by člověku nic nezbylo :)

Kagkouro
Příspěvky: 53
Registrován: 23 lis 2012, 11:37
Bydliště: Zdice
Kontaktovat uživatele:

Re: Sponzoři

#10 Příspěvek od Kagkouro »

alesvesely píše:To bych si nedovolil ... Navíc když koukám na ty příjmy tak ani není z čeho se obohatit :) Když si člověk pomyslí, co stojí hosting + domény, to by člověku nic nezbylo :)
Pro jistotu dokládám i důkaz:) že po mojí počáteční investici to jede už jen na FB kupony.
Výběr_004.png
LMDE- stabilita na prvním místě!

Zamčeno