Jak do diskuse fóra Linux Mint vložím obrázek? [vyřešeno] Vyřešeno

Diskuze o našem webu, tomto fóru a možnostech jejich vylepšení
Zpráva
Autor
juhele2014
Příspěvky: 2940
Registrován: 19 kvě 2014, 17:47

Re: Jak vložím obrázek?

#11 Příspěvek od juhele2014 »

:D
V roli Kefalína mě to jde :lol: Obrázek zde vložený sem chtěl "rozblikat" (gif), ale po chvilce sem toho nechal. Musel bych do Gimpu, a to není moje silná stránka. Tak sem si povzdechl, že nabídka grafických (přiměřeně jednoduchých) programů v základní nabídce LM je nic moc, i když widle na tom nejsou o nic líp. Ale to je na delší debatu, sem odkojenej PS, takže tady je zakopanej pes ... ;)

Uživatelský avatar
Amigo64
Příspěvky: 26
Registrován: 12 kvě 2014, 11:12
Bydliště: Vyškov

Re: Jak vložím obrázek?

#12 Příspěvek od Amigo64 »

Rosta13 píše:Zdravím.
Na různých fórech jsem již dával přílohy,ale tady pod oknem textu je jenom totoa nic jiného:



Zakázat BBCode
Zakázat smajlíky
Zakázat URL adresy v tomto příspěvku
Přiložit podpis (podpisy mohou být nastaveny v uživatelském panelu)
Upozornit mě, přijde-li odpověď

Náhled Odeslat Zrušit
Allconius Ti píše.... kliknout na tlačítko pod příspěvkem na který chceš odpovědět, a ejhle, je to tam ;)
Asus Zenbook UX32VD, Xubuntu 18.04 LTS
Powerbook v5.8, G4/1,67GHz, MorphOS 3.14
Motorola G7+, Android 10.0

bloody
Příspěvky: 8
Registrován: 01 dub 2016, 20:37

Re: Jak vložím obrázek?

#13 Příspěvek od bloody »

Allconius píše:Jednoduše dej odpovědět pod mým příspěvkem a pak dole pod oknem textu je "Název souboru" a "Procházet.." tak tam vyber obrázek z PC a dej "Přiložit soubor" a nakonec "Odeslat" :-)
Allconius píše:No a pod tím není ještě jedno okýnko "Příloha" ? :-)
Stejně jako Rosta13 tam žádné Název souboru a Procházet.. ani Příloha nemám.
Kde je chyba ? Díky.

admin

Re: Jak do diskuse fóra Linux Mint vložím obrázek? [vyřešeno

#14 Příspěvek od admin »

Musíš kliknout na Odpovědět, v rychlé odpovědi to opravdu není. Neměnil sis původní motiv fóra?

bloody
Příspěvky: 8
Registrován: 01 dub 2016, 20:37

Re: Jak do diskuse fóra Linux Mint vložím obrázek? [vyřešeno

#15 Příspěvek od bloody »

Nic jsem neměnil, po stisku Odpovědět (myslíte všichni doufám tohle):
Obrázek

se zobrazí:

Obrázek

Já to tam fakt nevidím :? Kde by to mělo být ? Už si připadám jako vůl, všichni to tam vidíte, jen já ne.

Jen mě napadlo: nesouvisí to třeba s kategorií uživatelů a tedy s oprávněními ? Jaký je rozdíl mezi novým členem fóra a registrovaným uživatelem ?

bloody
Příspěvky: 8
Registrován: 01 dub 2016, 20:37

Re: Jak do diskuse fóra Linux Mint vložím obrázek? [vyřešeno

#16 Příspěvek od bloody »

Teď jsem si všiml, že mé jméno je světle modře, tudíž jsem se záhadně stal registrovaným uživatelem a možnost vkládat přílohy tam mám. Takže to s tím souvisí.

Edit: ještě by mě zajímalo, dle čeho se kategorie novýa registrovaný uživatel mění. Podle počtu příspěvku asi ne, registrovaní jsou tady i se dvěma příspěvky, mě se to přepnulo po sedmém. Nebo podle doby uplynulé od registrace, ale že by to vyšlo náhodou zrovna teď ?

juhele2014
Příspěvky: 2940
Registrován: 19 kvě 2014, 17:47

Re: Jak do diskuse fóra Linux Mint vložím obrázek? [vyřešeno]

#17 Příspěvek od juhele2014 »

UnFREEz.exe.7z
(18.83 KiB) Staženo 150 x
Pokud se zabýváte grafikou, řekněme na školní úrovni, mám tip na jednoduchý trikový nástroj - spojení dvou a více gifů do animace. Jde o program UnFREEz 2.1 , je to sice do widlí, ale zde přes wine funguje bezchybně. Zdroj: https://www.slunecnice.cz/sw/unfreez/stahnout/14696/ Je to prosté - obrázky, které chceme animovat, uložíme do gifu, používám XnViewMP 0.84, a přetáhneme je do okna Unfreezu. Tam akorát stačí nastavit rychlost střídání obrázků - desítky až stovky, čím vyšší, tím je to pomalejší, a pak jen jednoduše uložit - Make Animated GIF. A to je celý, sem se to vloží přes ikonu Vložit obrázek ... :mrgreen:
Obrázek

Zamčeno