Linux a vtipy

Témata mimo Linux, o dění okolo světa PC a o moderních technologiích

Moderátor: Ventero1

Pravidla fóra
Tato sekce obsahuje témata, která se nemusí týkat distribuce Linux Mint. I zde ale dodržujte pravidla fóra.
Zamčeno
Zpráva
Autor
RadekD
Příspěvky: 314
Registrován: 19 lis 2012, 19:28
Bydliště: Nedaleko Vyškova

Re: Linux a vtipy

#31 Příspěvek od RadekD »

K tomu Seznamu: před časem byl i pro Linux (nebo to byl Android? - už nevím), tak jsem ho zkoušel. Stáhl jsem poslední verzi, nainstaloval a zadal www.seznam.cz A ejhle! Vyskočila na mne hláška: "Váš prohlížeč je zastaralý, nainstalujte si novějšíverzi" :D Tak šel taky do kytek...
Acer Swift1, N4200 2.5 GHz max., 4GB RAM, 64+250GB SSD, Intel graphic, Debian 12 Cinnamon
Intel NUC, Celeron J3455, 4GB RAM, 256GB SSD, Debian 11 server, LAMP...
AS8940G, Intel i7 ..., LM19 xfce

kamowski

Re: Linux a vtipy

#32 Příspěvek od kamowski »

:lol:
eset.jpg

kamowski

Re: Linux a vtipy

#33 Příspěvek od kamowski »

redhawk píše: 28 čer 2019, 21:02 ...tak toto podla mna nepatri do sveta IT....
súhlasím

juhele2014
Příspěvky: 2940
Registrován: 19 kvě 2014, 17:47

Re: Linux a vtipy

#34 Příspěvek od juhele2014 »

Pánové, čeho se bojíte? Všechno bylo zkopírováno z veřejných zdrojů. Logo DEBIANU podporuje homosexuály. Já za to nemůžu. Tím, že tu informaci tady zcenzurujete, tak to barevný duhový logo se vůbec nezmění ... ;)

Už Venca Havel kdysi řekl: pravda a láska musí zvítězit nad lží a nenávistí. :D

kamowski

Re: Linux a vtipy

#35 Příspěvek od kamowski »

tu nejde o strach, je to jednoducho nechutné ;)

juhele2014
Příspěvky: 2940
Registrován: 19 kvě 2014, 17:47

Re: Linux a vtipy

#36 Příspěvek od juhele2014 »

Jo, nechutný to je. Tak aspoň vtipy ...

https://ntx.cz/vtipy/o-gayich/

;)

Uživatelský avatar
Ventero1
Příspěvky: 2763
Registrován: 31 říj 2016, 14:17
Bydliště: Sokolov, Olomouc

Re: Linux a vtipy

#37 Příspěvek od Ventero1 »

Abby:
Osobně mám mezi homosexuály obou pohlaví velmi kvalitní přátele, kteří si mě váží, protože jsem k nim měl vždy chápavý a rovný přístup a pomáhal jim jako komukoliv jinému, kdo za to jako člověk stál, a já si vážím jich. Vnímám Abby, že jsi člověk dobrého srdce a proto ti z výše popsané pozice chci napsat to, že nemusí být někdo homofob, aby se mu nelíbilo, že se z toho dělá výsada a v rámci pseudotolerantního přístupu se tu leze homosexuálům do zadku - jak ironické - a plodí se tu naprosto nesmyslné, dezorientující a škodlivé požadavky, a co hůře předpisy a zákony které, jakožto ostatní nesmysly nám všem škodí - i homosexuálům. Bohužel, že je většina lidí normální a tak se svou normálností svou aktivitou či pseudotolerantní pasivitou podílejí na zkáze celé planety včetně lidstva, zvířat i rostlin. Nenech prosím ovlivňovat svůj rozum něčím, co se tváří jako srdečné, ale ve skutečnosti to tak není - už jen proto, že kde chybí rozum, tam nezbývá prostor pro srdce, stejně tak jako, kdy chybí srdce, je nakonec vlastně i absence rozumu. Celá historie je protkána příběhy, které dokazují, že tyto dvě aktiva vždy musí jít ruku v ruce, jinak se napáchá více škody, než užitku. Páchat dobro má stejně kruté následky jako páchat zlo.
Bohužel - ve vládách je čímdálvíc psychopatů, kteří mají inteligenci, peníze, moc, ale postrádají část rozumu a skoro celé srdce s těmi, kdo srdce mají, ale zase ne zdravý rozum a tak spolu jedni chladně, druzí hystericky, ženou celý svět do záhuby ...
Takže naštěstí sice brzy vyhynou ti nechutní - kde jsi se vůbec netrefila, kteří to doopravdy jsou, ale Bohu žel i všichni ostatní ...
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

menom
Příspěvky: 2757
Registrován: 12 pro 2012, 15:10

Re: Linux a vtipy

#38 Příspěvek od menom »

.

Dobre pisete, ale kto pomoze napriklad tym obyvatelom afriky, co sa narodili ako albini _?

Je to geneticka porucha a ti neboraci za to nemôžu, ze ich telo nedokaze vytvorit dostatok pigmentu.

Tak ked sa divame na svet z ich hladiska, tak rasisti su vsetci black people, v ich krajne co ich chcu ulovit,
odseknut im koncatiny, predat, zarobit, pouzit na vyrobu zazracnych elixirov a podobne Zhovadilosti.

No a tym neborakom ani vysnene zapadne mocnosti nepomohli.

Tak demokracia zachranuje vselico ale do toho zapadakova nema vliv alebo chut ?

Asi tam neni ropa, tak nebude ani zaujem vzdusnych mocnosti

.
.

Uživatelský avatar
Ventero1
Příspěvky: 2763
Registrován: 31 říj 2016, 14:17
Bydliště: Sokolov, Olomouc

Re: Linux a vtipy

#39 Příspěvek od Ventero1 »

Ano - přesně o tom jsem psal. Žádná demokracie NEEXISTUJE a mocenskopolitické veličiny myslí jen na svou moc, trápí lidi, ženou planetu do záhuby pro zadostiučinění svým psychózám nahrabat co nejvíc a ovládat masy a co hůř - podařilo se jim oblbnout oběti svých činů, že za to může kdesicosi (jako třeba z většiny vymyšlená intolerance vůči homosexuálům či stejně vykonstruovaný rasismus) stran obyčejných lidí, kteří nemají prakticky žádné možnosti cokoliv ovlivňovat - na rozdíl od nich! No a skoro všichni takto oklamání a ohlupení věří v hodné demokratické strejčky v např. USA apod. Přitom by stačilo jen trochu nahlédnout do historických i současných souvislostí a relací, aby uzřeli více z pravdy ...
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

Uživatelský avatar
Ventero1
Příspěvky: 2763
Registrován: 31 říj 2016, 14:17
Bydliště: Sokolov, Olomouc

Re: Linux a vtipy

#40 Příspěvek od Ventero1 »

Myslím, že by se to tu mělo vrátit ke vtipům (tomu je toto vlákno věnováno) a prostě přejít vtip, který se třeba nelíbí nebo nepovedl a reagovat nějakým povedenějším, abyvhom se zasmáli ...
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

Zamčeno