Vytvorte si vlastné IT

Témata mimo Linux, o dění okolo světa PC a o moderních technologiích

Moderátor: Ventero1

Pravidla fóra
Tato sekce obsahuje témata, která se nemusí týkat distribuce Linux Mint. I zde ale dodržujte pravidla fóra.
Zamčeno
Zpráva
Autor
juhele2014
Příspěvky: 2940
Registrován: 19 kvě 2014, 17:47

Re: Vytvorte si vlastné IT

#1 Příspěvek od juhele2014 »

Z mého pohledu to nebude s komunikací nijak žhavé. Jistě, pracovně pár telefonátů, soukromě 0 až 1. Jak kdy. Mladší ročníky to mají hozené jinak, bez mobilu či wifiny by patrně skončily v Bohnicích. Video sem skouknul, pani vypadá, že je čarodějnice :D To nedokážu, virtuálně přijímat mejly. Ale jestli to někdo svedete, tak sem napište, třeba se dá pár chcechtáků na komunikaci ušetřit ... :idea:

juhele2014
Příspěvky: 2940
Registrován: 19 kvě 2014, 17:47

Re: Vytvorte si vlastné IT

#2 Příspěvek od juhele2014 »

Zajímavý, ale v mém oboru nepoužitelné. Na straně 12 se píše, cituji: Během dne vstoupíte na minutu nebo dvě do hladiny - ve své kanceláři nebo někde v soukromí - a budete se programovat na harmonické řešení problému pomocí subjektivní komunikace a na to, aby použitá metoda pomohla k řešení problému. Vtip je v tom, že na řešení problémů máme v podniku normy, směrnice, zákony, vyhlášky, a celou řadu dalších podnikových předpisů, takže na improvizaci není moc místa. Asi by se šéf podivil, kdybych mu řekl, OK, chystám se řešit problém, chvilku strpení, přepínám se do hladiny alfa. Asi by mě poslal na vyšetření, v lepším případě ... :D

babu2
Příspěvky: 1
Registrován: 14 bře 2020, 15:35

Re: Vytvorte si vlastné IT

#3 Příspěvek od babu2 »

Zdravím, vím že to není úplně k tématu, ale přesto. Mám problém najít kdekoliv na internetu odkud pochází hláška, kterou @juhele2014 použil/a (nejsem si teď jistá, promiňte) v diskuzi Kulturní okénko, akorát už tam nejde komentovat.

Je to hláška: Pište hodně, víte, že sbírám známky.

Je to pro mě velice důležité zjistit, odkud to pochází a aktuálně nemám už kde jinde.

Předem díky za odpověď,
Babu

juhele2014
Příspěvky: 2940
Registrován: 19 kvě 2014, 17:47

Re: Vytvorte si vlastné IT

#4 Příspěvek od juhele2014 »

Tipnul bych si, že je to už tedy hodně starý, víc jak 30 - 40 let. Slýchával jsem to doma, ale původní zdroj bych hledal asi u Šimka a Grossmanna, patrně to bude z Návštěvních dnů ...

Zamčeno