piráti - tentokrát bez drog, áno ...

Diskuze o tématech i mimo svět Linuxu, o dění okolo světa PC a vůbec o moderních technologiích
Zpráva
Autor
juhele2014
Guru Mintu

Re: piráti - tentokrát bez drog, áno ...

#11 Příspěvek od juhele2014 » 17 bře 2021, 20:12

Blogy a zase blogy - to je náplň večera. Tady https://omelka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=767564 jsem se dočetl, že se mladý digitální bolševici přejmenovali na Mladé Pirátstvo. Skutečně, dohledal jsem to zde : https://mladi.pirati.cz/aktuality/ Jak je libo, když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají. Nerozumím ale jedné věci, cituji:

Chceme tím dát najevo, že u nás jsou vítáni všichni. Muži, ženy a samozřejmě také nebinární osoby,“ dodává Holodňák.

To mě zaujalo, ty nebinární osoby. Muži, ženy, tranďáci, to všechno jsou pro mne známé výrazy. Ale nebinární osoby? Binární soustava je dvojková soustava, která používá pouze dvě čísla - nulu a jedničku. To víme. Ale jaký plány mají mladý digitální bolševici s nebinárníma osobama, to je mi záhadou. Jednak nevim, co nebo kdo to vlastně je, jednak mě to uráží, jak praví klasik ... :lol: To sou nějaký ufouni, nebo co? Jako pokrok je príma věc, to jo, ale tady se přiznám, že se trochu ztrácim ... Že to maj piráti v palici vymletý, to je mi známo, ovšem nebinární osoby - to je těžkej kalibr, opravdu. Pokud tedy máte někdo info o těchto osobách, co je to jako zač, napište mi to sem, ať jsem zas chytřejší, jinak snad dneska ani neusnu ... ;)

alojz
Vezír Mintu

#12 Příspěvek od alojz » 17 bře 2021, 20:36

...no ked si uz nalodil-Čo je to nebinárnosť?

Nebinárna osoba je človek, ktorý sa neidentifikuje striktne ako muž či žena.

Takáto osoba sa môže identifikovať ako všetky rody naraz, niekde medzi mužom a ženou, alebo ako akýkoľvek rod, ktorý sa vymyká rodovej binárnosti.
AMD Ryzen 5 2400G Raven Ridge
AMD Ryzen 3 3200U Raven Ridge

Ventero1
Guru Mintu

#13 Příspěvek od Ventero1 » 17 bře 2021, 20:44

Aha. A ja myslel, ze je to clovek, ktery se jeste neztratil ve virtualni realite :D
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

juhele2014
Guru Mintu

#14 Příspěvek od juhele2014 » 18 bře 2021, 22:39

Já furt přemejšlim, co si od toho mladý digitální bolševici slibujou? Jestli chtějí dělat nábor v Bohnicích, tak to maj ohlásit rovnou, aby to bylo všem jasný, o co jim jde. Mají ve straně málo magorů? Nebo se čeká nějaká ufoní invaze? :roll: Jako moderní strana se chtějí odlišit, to jo, to se jim povedlo. Tady jim Soroš dobře radí, že na to musej jít od lesa, chytře, no a taky to tak vypadá ... :D Vono je to jedno, hokej v tom bude tak jako tak, stejně jim jde jenom o sex, ne? Kluci s holkama už se asi vokoukalo, takže to zkusej kluci s nebinárníma osobama ... ;) Hmmm, to radši ani nechci vidět, to bude nějaká bejkárna ... :lol: :lol:

Dr.Watson

#15 Příspěvek od Dr.Watson » 19 bře 2021, 10:04

No... a "mužstvo" zahrnuje tak nebinární osoby??

menom
Guru Mintu

#16 Příspěvek od menom » 23 dub 2021, 21:55

.

Zaciatok socializmu pod hranicou chudoby ?

Financování nepodmíněného základního příjmu v České republice.

O jakou částku by se tedy jednalo v případě, že bychom starobní a invalidní důchody ponechaly v současné výši? Současný rozpočet umožňuje podle našich propočtů, při zachování nynějších penzí, financovat NZP ve výši necelých 5000 korun. Tuto částku lze považovat za základní, aktuálně financovatelnou a dostatečnou pro uhrazení průměrných nákladů na skromné společné bydlení a stravu.

Mozno pre dakych squatter-ov.

5000 ÷ 25,847 = 193,446

:lol:

https://www.piratskelisty.cz/clanek-394 ... tHrAmjKRYQ

.
.
Linux Mint 19.3 xfce

Ventero1
Guru Mintu

#17 Příspěvek od Ventero1 » 24 dub 2021, 08:15

To tady staci tak na levnou ubytovnu, kde by bydlet nikdo nechtel. S trochou stesti slusna garsonka v malem meste, pokojik ve sdilenem byte ve vetsim meste. Levneji uz jen podnajem bydleni v nejake vesnicke barabizne s topenim a ohrevem vody na drevo u nejakeho podivina/podivinky ci duchodce.
Nicmene bydlet za to clovek muze a jidlo se da uz vzdycky opatrit.

Kazdopadne pohled na geopoliticke statistiky civilizovanych zemi ukazuje, ze zeme s mene rozvinutym socialnim systemem jsou ty vice zadluzene s rozsahlejsi a horsi kriminalitou ...
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

juhele2014
Guru Mintu

#18 Příspěvek od juhele2014 » 24 dub 2021, 08:34

Piráti, jako takový, jsou naprosto nevolitelný. Tečka. Kdo má všech pět pohromadě, tak se jim velkým obloukem vyhne ... Jsou nakažený ... :?

juhele2014
Guru Mintu

#19 Příspěvek od juhele2014 » 03 kvě 2021, 18:39

Tak jsem si přečetl zde tento článek, https://www.parlamentnilisty.cz/arena/m ... zde-662727 a musím se zkrátka dotázat:

A jak to nakonec dopadlo? Vzali se ?? :lol: :lol:

šefkaMP.jpg
----------------------------------------------------------------
edit 22:24

Tak sem se trochu podíval po webu a co nevidím - je to transka, tak to je teda for ... Viz https://www.extra.cz/zbrusu-nove-mlade- ... byla-muzem No, co se dá dělat. Mládí vpřed. Je to smutné, cituji z článku:

Georgia Hejduková se po odhlasování nového názvu stala terčem šikany na sociálních sítích. "Samozřejmě někteří lidé okamžitě zjistili, kdo je ve vedení této iniciativy a po internetu už kolují moje asi 2 roky staré fotky," uvedla Hejduková na svém Facebooku s tím, že po internetu se šíří obrázkové vtipy oběšených transexuálních lidí s jejím původním jménem. "Pokud chcete vědět, proč mladí lidé nejdou do politiky, tady je odpověď," uzavírá příspěvek

To se může stát, že někdo konvertuje na jinou víru, na jiné tělo. Je tzv. demokracie, takže no problém. Budiž mu přáno. No, snad to má Jiřka v hlavě srovnaný, třeba to bude nový předvoj do zářných zítřků v nové resetové době, ale zas to má jednu výhodu. Na nic si nehraje. Je taková, jaká je. Takže žádný převlíkání kabátů se nekoná. Víme, co od nich můžeme čekat. A to je plus. Teda, jestli to máte v palici srovnaný ...

info ke studiu: https://www.protiproud.cz/politika/5776 ... ime-se.htm

West
Poradce Mintu

#20 Příspěvek od West » 04 kvě 2021, 11:01

Na nepodmienený príjem sa moc netešte. Podmienkou bude vzdanie sa všetkého čo vlastníte.
Žiadne domy, byty, chaty, záhrady, autá, úspory v bankách a podobne.
To všetko budete musieť najprv prepísať na toho, kto vám to bude vyplácať.

Odpovědět