ZAČÁTEČNÍK

Obecné dotazy nebo názory k distribuci Linux Mint
Umístěním dotazu do vhodně zvoleného fóra níže urychlíte jeho řešení.
Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Ventero1
Příspěvky: 2756
Registrován: 31 říj 2016, 14:17
Bydliště: Sokolov, Olomouc

Re: ZAČÁTEČNÍK

#31 Příspěvek od Ventero1 »

To Tuxedo se mi líbí - na Němce je spoleh a ta kustomizace HW je supr. Ale ty ceny jsou jak za Mekáče .. to by mi za to nestálo ..
Ze západních Čech to není do Augsburgu daleko - počítám 4 - 6 hodin cesty autem i vlakem v pohodě. Ze Slovenska asi nejlépe přes Rakousko - autem asi k těm šesti (beru Bratislavu) a vlakem nevím, jak to jezdí do Bavorska ze Slovenska. Každopádně via Mnichov.

LMDE nevím nakolik má smysl oproti rovnou instalovat Debian, když už má třeba člověk plný zuby Ubuntu, většinou horšího LM a spol.
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

Uživatelský avatar
alojz
Příspěvky: 1382
Registrován: 14 pro 2016, 21:04

Re: ZAČÁTEČNÍK

#32 Příspěvek od alojz »

...som rad,ze aj tebe sa paci...da sa aj objednat...ked ma na tuxedo definitivne nahovoria,akoze ja sám seba...tak dam foto... :roll: :roll: :roll:
AMD Ryzen 5
RADEON RX 6400 dual

Uživatelský avatar
Ventero1
Příspěvky: 2756
Registrován: 31 říj 2016, 14:17
Bydliště: Sokolov, Olomouc

Re: ZAČÁTEČNÍK

#33 Příspěvek od Ventero1 »

Libi se mi i ten konzervativni design - nikoho pak nenapadne, jak mas drahej stroj :)
Urcite bude fajn, kdyz se pak podelis ' treba recenzni clanecek tady na hlavnich strankach sk/cz Lidove Milice :D
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

Uživatelský avatar
alojz
Příspěvky: 1382
Registrován: 14 pro 2016, 21:04

Re: ZAČÁTEČNÍK

#34 Příspěvek od alojz »

...zaujimave,ze do volnej debaty okrem ventero nikdo sa nezapojil...a v cakarni je dost sympatizantov linuxu...gThumb od vcera pozreli viac ako 40 krat...nikto nenapisal skusenosti,ani o LMDE :idea: ...niekde je chyba v komunikacii medzi ludmi...asi virus... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
AMD Ryzen 5
RADEON RX 6400 dual

Uživatelský avatar
Ventero1
Příspěvky: 2756
Registrován: 31 říj 2016, 14:17
Bydliště: Sokolov, Olomouc

Re: ZAČÁTEČNÍK

#35 Příspěvek od Ventero1 »

Kvantovy virus - prostupuje zdmi i lebkami :D
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

Uživatelský avatar
alojz
Příspěvky: 1382
Registrován: 14 pro 2016, 21:04

Re: ZAČÁTEČNÍK

#36 Příspěvek od alojz »

...teraz som cital ROOT,je tam pisane o TUXEDO...v diskusii je to ocami beznych pouzivatelov...zaujimave... :roll: :roll: :roll:
...potom mozem aj odcestovat... :roll:
index.jpeg
index.jpeg (6.76 KiB) Zobrazeno 1612 x
AMD Ryzen 5
RADEON RX 6400 dual

juhele2014
Příspěvky: 2940
Registrován: 19 kvě 2014, 17:47

Re: ZAČÁTEČNÍK

#37 Příspěvek od juhele2014 »


Uživatelský avatar
alojz
Příspěvky: 1382
Registrován: 14 pro 2016, 21:04

Re: ZAČÁTEČNÍK

#38 Příspěvek od alojz »

.juhele...ani nahodov...žorž lukas mi lizingoval raketu uz v prvej casti...len este nevimenili...
AMD Ryzen 5
RADEON RX 6400 dual

vxmery
Příspěvky: 563
Registrován: 24 úno 2014, 13:39
Bydliště: Čeklís

Re: ZAČÁTEČNÍK

#39 Příspěvek od vxmery »

@alojz: LMDE som skúšal asi pred rokom a celé zle. Tak som si nahodil rovno Debian s LXQt a nonfree balíkmi a šlape ok. Na ntb z roku 2013 mám zas LM 19.3 Cinnamon a takisto spokojnosť.
Linux Mint 21.3 Cinnamon 64b
Dobrá nálada naserie toľko ľudí, že je dobré si ju zachovať

Uživatelský avatar
alojz
Příspěvky: 1382
Registrován: 14 pro 2016, 21:04

Re: ZAČÁTEČNÍK

#40 Příspěvek od alojz »

...diky...len ta instalacia debianu ma deprimuje...musim sa nato sihicki pripravit... :idea: :roll: :evil:
AMD Ryzen 5
RADEON RX 6400 dual

Zamčeno