Linux Mint ve škole

Obecné dotazy nebo názory k distribuci Linux Mint
Umístěním dotazu do vhodně zvoleného fóra níže urychlíte jeho řešení.
Zpráva
Autor
admin

Re: Linux Mint ve škole

#11 Příspěvek od admin »

Hezké, díky, ale mám jen jednu připomínku - tohle všechno mělo být spíš na webu jako článek (seriál) a ne tady. Fórum je přeci jen primárně určeno pro řešení problémů uživatelů, nikoliv pro články.
Přesto smekám klobouk a díky za tento počin.

kamowski

Re: Linux Mint ve škole

#12 Příspěvek od kamowski »

ďakujem za príspevok, neviem ho odborne posúdiť ale ako fanúšikovi sa mi páči
súhlasím so Satapouchom, že by to bolo dobré ako článok, poprípade seriál článkov na webe ale zároveň si myslím, že to by nebolo také spontánne písanie, tu to môže byť také "plodnejšie"
ktohovie, možno raz autor alebo niekto iný, spracuje text, ktorý tu bude "nanečisto"
hlavne nech ho je čím viac :)
ako sa povie, mne nevadia drobné, dajte mi ich za tri vrecia :D

Wochozka
Příspěvky: 10
Registrován: 23 kvě 2016, 14:30

Re: Linux Mint ve škole

#13 Příspěvek od Wochozka »

Ahoj,
souhlasím s Vámi. Také než jsem to pastnul sem, jsem hledal, jak přidat článek / vytvořit seriál na stránkách http://www.linux-mint-czech.cz, ale nikde se mi to nepovedlo najít. Můžete mě, prosím, někdo nasměrovat? Lze seriál vytvářet "neveřejně" a pak ho celý odkrýt? Předpokládám, že když web běží na WordPressu, bude to jen otázka zaškrtávátka "publikovat".

Nechtěl jsem to dávat na svoje stránky, aby to nebylo mimo. Jakmile to půjde dát do článků na webu, kde ani po přihlášení nevidím nic jako "Přidat příspěvek", může se to odsud vyhodit a před publikací to samozřejmě trochu učešu "pro web". Je, ale fakt, že forum slouží hlavně pro dotazy a to mi nějak celé nesecvaklo a za to se omlouvám :-)

Díky za připomínku i nasměrování. Budu se víc snažit, jsem tu hlavně proto, abych se něco naučil ;)
Vycházím ze zkušeností. Pokud se mýlím, prosím, opravte mě, poučte, budu rád.
„Lidské je mýliti se, ale bláznovství v omylu setrvávat.“ (Cicero)

LinuxMint 20.1 Cinnamon, GNOME (64bit)
HP EliteBook 840 G5 i5-8250U, 8GB,

admin

Re: Linux Mint ve škole

#14 Příspěvek od admin »

Ahoj,
pro publikování na webu jsou zapotřebí dvě věci - být registrován na webu a mít patřičná oprávnění. Tu první musíš udělat sám, tu druhou udělám já. Nevím jaké máš zkušenosti s WP, tak mi je prosím napiš, nejlépe na SZ, ať to tady nespamujeme. Tímto způsobem domluvíme i další.
Díky.

Zamčeno