Pouzivatelske ucty [vyřešeno]

Obecné dotazy nebo názory k distribuci Linux Mint
Umístěním dotazu do vhodně zvoleného fóra níže urychlíte jeho řešení.
Zamčeno
Zpráva
Autor
SteKi
Příspěvky: 9
Registrován: 22 dub 2013, 16:20

Pouzivatelske ucty [vyřešeno]

#1 Příspěvek od SteKi »

Zdravim
rad by som mal tri ucty. Isiel som na to logicky a v nastaveniach systemu a nasledne v pouzivatelskych uctoch vytvoril dva nove, kazdemu heslo. Restartoval som PC s ocakavanim, ze mi nabehne nejake uvodne okno kde si vyberiem ktory ucet chcem pozit no nestalo sa tak. Pritom na mojom a teda spravcovskom ucte som automaticke prihlasenie zakazal.
Podotknem len ze mam Linux Mint druhy den a Linux som si pred tym len zbezne otukal, takze opatrne na mna. Nebojte sa ist do hlbky a do podrobna :)

admin

Re: Pouzivatelske ucty

#2 Příspěvek od admin »

Vítej mezi námi. Musíš zadat na přihlašovací obrazovce patřičné uživatelské jméno, odentrovat a následně budeš vyzván k zadání hesla. Existují motivy přihlašovací obrazovky(GDM), které mají tabulku uživatelů, kde na daného uživatele klikneš a zadáš pak jen příslušné heslo. :)

SteKi
Příspěvky: 9
Registrován: 22 dub 2013, 16:20

Re: Pouzivatelske ucty

#3 Příspěvek od SteKi »

No ano lenze na prihlasovacie okno som sa vedel dostat iba z uz nabehnuteho os ked som sa odhlasil pretoze pri starte sa mi ziadne neotvorilo a mint rovno nabehol s tym, ze sa prihlasil na mna. A to bolo nevyhovujuce :oops:
Lenze pocas toho ako som sa tu uz pisomne stazoval v odpovedi, zapalila sa mi druha mozgova bunka a prihrala mi myslienku, ci sa to neda v nastaveniach niekde nastavit...a dalo sa! :lol:
Normalne to bolo v Ponuke a dalej v Administration a tam sa nachadza vystizne pomenovane Pouzivatelske konta.
Je to proste krasny intuitivny operacny system :mrgreen:

admin

Re: Pouzivatelske ucty

#4 Příspěvek od admin »

Ano, pro zobrazení přihlašovací obrazovky nesmíš mít zapnuté automatické přihlášení. Jinak jsme moc rádi, že se ti Mint líbí a doufáme, že u něj vydržíš :)

SteKi
Příspěvky: 9
Registrován: 22 dub 2013, 16:20

Re: Pouzivatelske ucty

#5 Příspěvek od SteKi »

Dakujem a ja sa tiez velmi tesim. No ocakavajte predpokladany nekontrolovatelny naval otazok ;)

admin

Re: Pouzivatelske ucty

#6 Příspěvek od admin »

Od toho jsme tady, pokud víme, rádi poradíme :)

Zamčeno