Potíže se správcem softwaru a správcem ovladačů [vyřešeno] Vyřešeno

Dotazy nebo názory k distribuci Linux Mint obecně, které jinam nepasují
Zpráva
Autor
hank

Re: Potíže se správcem softwaru a správcem ovladačů

#11 Příspěvek od hank » 19 lis 2016, 18:16

redhawk píše:
juhele2014 píše::arrow: hank
Koukám na tu teplotu, co máš na bordu (CPU 62 st.) Máš napájení daný na automatiku, nebo manuál?
skor myslim ze problem chladica.
Na automat. Už jsem měl i 69° :oops: Však taky ventilátor imrvére řve. Otevřeně řečeno, ve chvíli, kdy jsem zjistil, že motherboard má patici, která se přestala používat asi půl roku po tom, kdy jsem si počítač pořídil, a že je nebetyčný problém sehnat do ní dnes výkonnější procesor, tak jsem se rozhodl, že sestavu z roku 2010 částečně upgradovanou loni (GPU, SSD, HDD) nechám v klidu dožít. (Přeživší komponenty zdědí vnouček, který je ve svých 19 letech na všelijaké PC-bastlení nejen šikovnější, ale i mnohem podnikavější než já.) Zajímavé ale je, že widle (XP ani 7) ten procesor tak nezahřívaly, a to jsem měl mnohem chcípáčtější grafickou kartu.

redhawk
Guru Mintu

#12 Příspěvek od redhawk » 19 lis 2016, 19:36

osobne si myslim ze ten CPU je v pohode (mam Dell s Intel Pentium D 3.00GHz (dual core) a fici v pohode (rok vyroby 2006 :-) )
co by som odporucil, tak supnut tam ARCTIC Freezer 7 Pro Rev.2, popripade SilentiumPC Spartan 3 LT HE1012 a PCko este par rokov vydrzi.
Pravděpodobně kecám.

hank

#13 Příspěvek od hank » 28 lis 2016, 17:59

redhawk: Ještě jednou děkuji za dobrou radu, sparťan už je v bedně, skoro ho není slyšet a CPU má 42°C 8-)

redhawk
Guru Mintu

#14 Příspěvek od redhawk » 29 lis 2016, 20:25

hank píše:redhawk: Ještě jednou děkuji za dobrou radu, sparťan už je v bedně, skoro ho není slyšet a CPU má 42°C 8-)
super.
Ja mam Arctica a je to podobne. pri hrani War thunder neprekroci 62
Pravděpodobně kecám.

Odpovědět