Pravidla fóra Linux Mint CZ&SK

Sem vkládejte obecné plky a názory ohledně distribuce Linux Mint
Zamčeno
Zpráva
Autor
mstanke
Příspěvky: 13
Registrován: 20 říj 2013, 13:23
Kontaktovat uživatele:

Pravidla fóra Linux Mint CZ&SK

#1 Příspěvek od mstanke » 28 bře 2017, 18:43

PRAVIDLA FÓRA LINUX MINT CZECH
  1. Registrace na tomto fóru je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Měl by se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.
  2. Zakázané je jakékoli chování a příspěvky, které jsou v rozporu se zákony nebo Ústavou České republiky.
  3. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  4. Je zakázáno uvádět odkazy na stránky s warez obsahem, pornografií, stránky, které svým obsahem porušují zákony a Ústavu České republiky. Je zakázána jakákoli forma reklamy a inzerce (např. na stránky firem, politických stran, produktů...). Do podpisů je možno umístit odkaz na vlastní stránky, pokud neporušují některé z výše uvedených pravidel.
  5. Je zakázáno používat avatar s reklamním, podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist anebo sexuálním motivem a který je v rozporu s jakýmkoliv z těchto pravidel.
  6. Ve všech tématech kromě fóra Ostatní Linuxová distra je zakázáno psát příspěvky a uvádět odkazy nesouvisející s operačním systémem Linux Mint.
Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou. O trestech uživatelům, úpravách, mazání a uzavírání příspěvků rozhodují výhradně administrátoři a moderátoři fóra.

Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním Linux Mint Czech fóra a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.

Zamčeno