Linux Mint 13 KDE Hamachi-gui [vyřešeno]

Obecné dotazy nebo názory k distribuci Linux Mint
Umístěním dotazu do vhodně zvoleného fóra níže urychlíte jeho řešení.
Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
tomsa91
Příspěvky: 67
Registrován: 28 čer 2013, 12:54
Kontaktovat uživatele:

Linux Mint 13 KDE Hamachi-gui [vyřešeno]

#1 Příspěvek od tomsa91 »

zdravím mohl by mi někdo pomoci vše mi funguje bez problému ale furt mi vyskakuje tabulka ze to chce moje heslo konkretně tuncfg a pořád dokola to vyskaje i kdyz heslo zadam muze mi někdo pomoct jak to vypnout to vyskakovaní díky
Linux Mint 19.3 xfce
Kernel: 5.9.3-lowlatency
CPU: AMD A4-9125
RAM: 8GB
Grafická karta: AMD R3 (integrovaná)
Ovladače: AMD STONEY (LLVM 10.0.1)

OpenIDUser1
Příspěvky: 3
Registrován: 08 srp 2013, 08:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Linux Mint 13 KDE Hamachi-gui

#2 Příspěvek od OpenIDUser1 »

tomsa91 píše:zdravím mohl by mi někdo pomoci vše mi funguje bez problému ale furt mi vyskakuje tabulka ze to chce moje heslo konkretně tuncfg a pořád dokola to vyskaje i kdyz heslo zadam muze mi někdo pomoct jak to vypnout to vyskakovaní díky
Kdysi sem to používal, ale nefunkuje to zrovna úplně ideálně. Bejt tebou, tak se na Hamachi vykašlu a zkusím n2n ;), funkuje bezvadně. Jinak kdyby si chtěl GUI pro n2n do mintu, tak tady je odkaz na něco co sem nedávno napsal v QT, ale bohužel už není tolik času, abych to nějak dotáhnul k dokonalosti... Nicméně je funkční: http://code.google.com/p/q-n2n-gui/

zohanx747
Příspěvky: 1
Registrován: 29 říj 2013, 10:17

Re: Linux Mint 13 KDE Hamachi-gui

#3 Příspěvek od zohanx747 »

Velice vám děkuji za váš cenný příspěvek. udržet sdílení informací. Zdravíčko
Guaranteed pass4sure crack exam preparation with self paced wikipedia study guide and practice test. Also get free demos of California Institute of Technology test.if you need more information VMWARE good luck

Zamčeno