Čeština v LM 15

Obecné dotazy nebo názory k distribuci Linux Mint
Umístěním dotazu do vhodně zvoleného fóra níže urychlíte jeho řešení.
Zpráva
Autor
admin

Re: Čeština v LM 15

#31 Příspěvek od admin »

Asi jsem se špatně vyjádřil, je to myšleno ve smyslu málo nás a klonování zatím jaksi nefunguje....

Taddeo
Příspěvky: 11
Registrován: 12 pro 2013, 23:15

Re: Čeština v LM 15

#32 Příspěvek od Taddeo »

satapouch píše:Asi jsem se špatně vyjádřil, je to myšleno ve smyslu málo nás a klonování zatím jaksi nefunguje....
Ono by, Libore, stačilo, kdyby různé projekty spojili síly alespoň v překladech, které souvisí se společně užívanými programy (a že jich je), protože přístup typu, to neděláme my, nikam nevede.

Málo nás je, ale... snad netřeba rozepisovat se dál ;) Stačí, když překladatelská Mint základna začne přispívat i jinam... (čest výjimkám, ano jsou).

admin

Re: Čeština v LM 15

#33 Příspěvek od admin »

Nelze než souhlasit, ale to už nevím jak bych potom stíhal... Jsem rád, že udržuji při životě tento web.

Taddeo
Příspěvky: 11
Registrován: 12 pro 2013, 23:15

Re: Čeština v LM 15

#34 Příspěvek od Taddeo »

satapouch píše:Nelze než souhlasit, ale to už nevím jak bych potom stíhal... Jsem rád, že udržuji při životě tento web.
V tom případě děkuji za kompliment... škoda že zde nejsem pod svým jménem :D Ale nick musí být bez mezery ;)

admin

Re: Čeština v LM 15

#35 Příspěvek od admin »

Tož vítej na našem fóru a raději zůstaň v anonymitě, najdou se totiž i tací, kterým by Tvá pravá identita mohla vadit (bohužel). Jinak s Tebou vždy rád pokecám :)

Zamčeno