Re: Linux mint tricia (vyřešeno)

Obecné dotazy nebo názory k distribuci Linux Mint
Umístěním dotazu do vhodně zvoleného fóra níže urychlíte jeho řešení.
Zpráva
Autor
Livan
Příspěvky: 317
Registrován: 16 kvě 2014, 21:15

Re: Linux mint tricia (vyřešeno)

#11 Příspěvek od Livan »

Frantarocker píše: 23 črc 2020, 10:20 Ok dík za vysvětlení no u qbittorrentu jsem to tam přidal celý tam je zas %U jak jsem už psal u něj to funguje. Tak že jestli to správně chápu stačí do příkazu zadat jen název programu?
Nechápu, proč se zdržuješ otázkou a čekáním na odpověď. Vyzkoušej to a máš odpověď hned bez zbytečného čekání. Ty znaky s % se vkládají, pokud je nutné odevzdat programu při spuštění nějaký argument. Např. u editoru by se mohlo jednat o název programu, který se má při spuštění editoru otevřít.

Frantarocker
Příspěvky: 67
Registrován: 18 zář 2019, 15:57
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: Linux mint tricia (vyřešeno)

#12 Příspěvek od Frantarocker »

Livan píše: 23 črc 2020, 12:56
Frantarocker píše: 23 črc 2020, 10:20 Ok dík za vysvětlení no u qbittorrentu jsem to tam přidal celý tam je zas %U jak jsem už psal u něj to funguje. Tak že jestli to správně chápu stačí do příkazu zadat jen název programu?
Nechápu, proč se zdržuješ otázkou a čekáním na odpověď. Vyzkoušej to a máš odpověď hned bez zbytečného čekání. Ty znaky s % se vkládají, pokud je nutné odevzdat programu při spuštění nějaký argument. Např. u editoru by se mohlo jednat o název programu, který se má při spuštění editoru otevřít.
Já jsem to udělal hned jak si to napsal. Jen jsem se chtěl ujistit pro příště kdybych po spuštění chtěl přidat zas nějaký program.
Fandarocker 🎸

Uživatelský avatar
Ventero1
Příspěvky: 2791
Registrován: 31 říj 2016, 14:17
Bydliště: Sokolov, Olomouc

Re: Re: Linux mint tricia (vyřešeno)

#13 Příspěvek od Ventero1 »

Me by zajimalo, co ten argument-parametr znamena, nebo kde to zjistit. Zkusim pohledat, az budu u normalniho kompa s vice casu.
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

Zamčeno