záchrana počítače

Obecné dotazy nebo názory k distribuci Linux Mint
Umístěním dotazu do vhodně zvoleného fóra níže urychlíte jeho řešení.
Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Ventero1
Příspěvky: 2763
Registrován: 31 říj 2016, 14:17
Bydliště: Sokolov, Olomouc

Re: záchrana počítače

#71 Příspěvek od Ventero1 »

.. z takové závodní rychlosti bych dostal úlek a asi infarkt už dneska :D .. no jo - skromnost, nenáročnost a trpělivost nemá každý tolik :D
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

proud
Příspěvky: 38
Registrován: 24 srp 2019, 11:23

Re: záchrana počítače

#72 Příspěvek od proud »

:-)))))))))))))) , jo no, Ventero stolni pocitac mam,celkem novej a celkem delo,bez problemu.Slo mi o ten starej notas na pult do prace kdyz je nuda a lidi nechodej,protoze delaj ovcany vlade co z nich dela blby k...y,protoze nevedi co bude zejtra tak uz ani v sekaci neutracej.

PS.: Podivis se,ale ten notas vazne jede uplne normalne kdyz jedes jen na jedno okno chromia,ani se neseka.Zaseka se az casem,po par hodinach a staci restart a je zas na dlouho klid. Mezi nami,i me to udivuje,az tak jsem to necekal. asi na tom neco bude co mi rikal kdysi kamarad pred koupi,ze kdyz koupit,pak mam jen dve moznosti,bud Toshibu,nebo Dell :-)

Uživatelský avatar
SuperUser
Příspěvky: 152
Registrován: 26 zář 2015, 20:26

Re: záchrana počítače

#73 Příspěvek od SuperUser »

Ventero1 píše: 20 říj 2020, 12:49 .. z takové závodní rychlosti bych dostal úlek a asi infarkt už dneska :D .. no jo - skromnost, nenáročnost a trpělivost nemá každý tolik :D
No, on taky ne každý je masochista. :roll:

Uživatelský avatar
akojak
Příspěvky: 613
Registrován: 01 dub 2020, 22:22

Re: záchrana počítače

#74 Příspěvek od akojak »

Keby si sa lepšie popozeral na smetisku pravdepodne nájdeš funkčný tablet so s pusteným youtube.... :lol:

Zamčeno