Mint 20.1 se zasekava :(

Obecné dotazy nebo názory k distribuci Linux Mint
Umístěním dotazu do vhodně zvoleného fóra níže urychlíte jeho řešení.
Zpráva
Autor
sirlumix
Příspěvky: 12
Registrován: 30 říj 2020, 14:34

Re: Mint 20.1 se zasekava :(

#11 Příspěvek od sirlumix »

jdu do toho Face, kazdopadne jsem si vsimnul ze ma emClient, na ten mam licenci, bylo by super kdyby byl primo na linux taky. Zkusim to rozchodit i na face, snad se me to povede

sirlumix
Příspěvky: 12
Registrován: 30 říj 2020, 14:34

Re: Mint 20.1 se zasekava :(

#12 Příspěvek od sirlumix »

jj, uz jsem ho zkousel, ale bohuzel me to padalo a grafika nebylo dobra... ta tvoje je super oproti tomu co jsem mel :(( staci to prohnat jen tim wine a nebo pres PlayOnL nebo se musi jeste neco predinstalovat?

diky za info.

Uživatelský avatar
Ventero1
Příspěvky: 2763
Registrován: 31 říj 2016, 14:17
Bydliště: Sokolov, Olomouc

Re: Mint 20.1 se zasekava :(

#13 Příspěvek od Ventero1 »

To je rozumna uvaha. Paklize jsi na Mint zvykly, tak je to schudne reseni u nej zustat a jen vybrat verzi s xfce nebo mate.
Pricemz xfce je lepe ergonomicky konfigurovatelnejsi a jeste se odvdeci sviznosti a vyrazne mensi zravosti prostredku.
Mate je zase podobnejsi Cinn, coz muze byt vyhoda, jestli vyhovovalo a je zvyk.
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

sirlumix
Příspěvky: 12
Registrován: 30 říj 2020, 14:34

Re: Mint 20.1 se zasekava :(

#14 Příspěvek od sirlumix »

tak vcera vecer jsem to preinstaloval, vypada to pekne, zatim jsem udelal update, ale uz se me to 2x stalo ze se to zaseklo, ale nejsem si jist jestli je to stejny problem, spis to vypada ze ne.

sirlumix
Příspěvky: 12
Registrován: 30 říj 2020, 14:34

Re: Mint 20.1 se zasekava :(

#15 Příspěvek od sirlumix »

toto jsem testoval uz drive jestli neni problem s vytvorenim USB bootu, dokonce jsem kupoval i novou USB flasku, pouzim rufus a zkousel jsem i jiny atd, vysledek byl stejnej.

Ten NetFrame uz mam nainstalovanej... ted hledam jak na ten vcrun... ale moc z toho nejdem moudrej...

muzes mi se hodit prikaz do terminalu? dekuji

sirlumix
Příspěvky: 12
Registrován: 30 říj 2020, 14:34

Re: Mint 20.1 se zasekava :(

#16 Příspěvek od sirlumix »

uz jsem to pochopil, koukam na ten winetricks... diky

sirlumix
Příspěvky: 12
Registrován: 30 říj 2020, 14:34

Re: Mint 20.1 se zasekava :(

#17 Příspěvek od sirlumix »

jeste mam dotaz, je mozne ze ceska verze systemu bude delat problemy is instalacemi? protoze ma jinak pojmenovane slozky nebo je na toto uz mysleno a vse se instaluje do spravneho mista? diky

sirlumix
Příspěvky: 12
Registrován: 30 říj 2020, 14:34

Re: Mint 20.1 se zasekava :(

#18 Příspěvek od sirlumix »

mno ja se spis ptal na ten linux system nez na eMclient. Knihovny mam naistalovane pres winetricks a wine nastavenej na W8.1 ale ten eMclient me uz tal 3x spadnul kdyz na neco kliknu.
Instaluju to spravne pres instal jak na obrazku?
Přílohy
emclient.png

sirlumix
Příspěvky: 12
Registrován: 30 říj 2020, 14:34

Re: Mint 20.1 se zasekava :(

#19 Příspěvek od sirlumix »

ta grafika je takova jako kdyz ji neco chybi, zkousel jsem to na 24 HP Elite monitor a je to stejny... :((
Přílohy
emclient2.png

Zamčeno