program ngspice v Linuxu [vyřešeno]

Problémy s instalací nebo spouštěním systému Linux Mint
Zamčeno
Zpráva
Autor
acdc
Příspěvky: 4
Registrován: 12 úno 2015, 12:04

program ngspice v Linuxu [vyřešeno]

#1 Příspěvek od acdc »

Zdravím, jsem nováček. Potřeboval bych poradit jak nainstalovat v linux mint program pro simulaci elektronických obvodů NGSPICE. Zkoušel jsem instalaci přes správce balíku synaptic, a správce softwaru. Program se nainstaluje, akorát nevím jak ho spustit. V menu nabídce program není. Instalaci přes terminál úplně ještě neovládám. Děkuji za odpověď.

admin

Re: ngspice

#2 Příspěvek od admin »

Ahoj, po nainstalování balíku ngspice si např. v Synapticu musíš ještě nainstalovat graf. rozhraní, t.j. balíčky gspiceui a gwave (závislosti se přiinstalují automaticky). Potom se Ti v Menu - Ostatní objeví tři nové položky - gEDA Schematic Editor, GSpiceUI a gwave. Stačí si jen vybrat, co potřebuješ a můžeš vynikat.... :)

acdc
Příspěvky: 4
Registrován: 12 úno 2015, 12:04

Re: ngspice

#3 Příspěvek od acdc »

Zdravím, díky za pomoc. Podle čeho se pozná,co vše je třeba nainstalovat, aby to fungovalo. Myslel jsem si, že stačí nainstalovat NGSPICE. Dík za odpověď.

admin

Re: ngspice

#4 Příspěvek od admin »

Nejlépe podle popisu programu u instalačního balíčku. Pokud to nemá graf. rozhraní, tak je třeba se po něm poohlédnout. Většinou bývá v Synapticu hned vedle daného programu. :)

acdc
Příspěvky: 4
Registrován: 12 úno 2015, 12:04

Re: ngspice

#5 Příspěvek od acdc »

Děkuji za ujasnění, zase jsem se něco nového dozvěděl.

Zamčeno