Instalace: Dell E5470 - LM18/Xfce

Problémy s instalací nebo spouštěním systému Linux Mint
Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Ronoath
Příspěvky: 16
Registrován: 15 črc 2014, 20:02
Bydliště: Prajzsko

Instalace: Dell E5470 - LM18/Xfce

#1 Příspěvek od Ronoath »

Zdravím,

Můj E6400 odchází a tak jsem si pořídil nový stroj. Je super, tedy až na operační systém :lol:

Mám takový problém: V live režimu mi nefunguje Wi-Fi. Jaká je pravděpodobnost, že vše pofrčí až nainstaluji LM na disk? Zatím mi vždy Wi-Fi při live session fungovala na všech počítačích, kde jsem LM instaloval, a tak mě to dost vyděsilo. Proto se možná hloupě ptám, díky za pochopení a radu.

Edit: Zkouším instalovat LM18 - Xfce.
Dell Latitude E6400 @ LinuxMint 17.2 Xfce

Uživatelský avatar
Ronoath
Příspěvky: 16
Registrován: 15 črc 2014, 20:02
Bydliště: Prajzsko

Re: Instalace: Dell E5470 - LM18/Xfce

#2 Příspěvek od Ronoath »

Mňo, na Xfce jsem si velice zvykl - rychlé, nekomplikované prostředí mi připomíná můj nejoblíbenější systém všech dob - PalmOS :lol: a rád u něj zůstanu.

A z té Wi-Fi se opět ukazuje, jaký jsem počítačový laik - Bios ukazuje "Qualcomm wireless" a podpora Dellu zase "Dell Wireless"

Kde to mohu přesně zjistit?
Dell Latitude E6400 @ LinuxMint 17.2 Xfce

Uživatelský avatar
Ronoath
Příspěvky: 16
Registrován: 15 črc 2014, 20:02
Bydliště: Prajzsko

Re: Instalace: Dell E5470 - LM18/Xfce

#3 Příspěvek od Ronoath »

Tak problém vyřešen. Zagooglil jsem a nalezl stránku askubuntu.com, kde nějaký nešťastník popisuje stejný problém. A řešení je zde: http://askubuntu.com/questions/798965/u ... tude-e5470

U mě poslední uvedená možnost se stažením souborů, přejmenováním a vložením do složky funguje na 100%.

Teď akorát nevím, jak přejmenovat téma, pokud by byl nějaký podobný nešťastník jako já:-)
Dell Latitude E6400 @ LinuxMint 17.2 Xfce

Zamčeno