Velikost otvírání oken (Vyřešeno)

Problémy s instalací nebo spouštěním systému Linux Mint
Zpráva
Autor
kamowski

Re: velikost otvírání oken

#11 Příspěvek od kamowski »

ale aj tak ostanem pri zmene rozlíšenia :)

Salus
Příspěvky: 240
Registrován: 25 říj 2015, 09:57

Re: velikost otvírání oken

#12 Příspěvek od Salus »

Zdravím,

to, co jsi mi poslal za foto, tak to tam nemám. Mám tam jen to to viz foto a v tom jsem to upravil a písmo se změnilo, ale velikost okna a ikon ne. Tak nevím.

Salus
Přílohy
Snímek obrazovky pořízený 2017-03-05 19-12-39.png

Uživatelský avatar
Ventero1
Příspěvky: 2791
Registrován: 31 říj 2016, 14:17
Bydliště: Sokolov, Olomouc

Re: velikost otvírání oken

#13 Příspěvek od Ventero1 »

Take bych se prave vse rad dovedel - jsem uplny amater. K tem pismum jsem se uz tez nejak v pameti dopracoval (nemohu ted zkouset, jsem jen na telefonu). Ale nevim, jak zvetsit defaultni velikost ikon a nove otevreneho okna? Nevim, jestli kdyz roztahnu mysi okno a pak ho zavru, si to bude system pamatovat. Pocitam spis, ze by oboji mohlo jit nastavit v nejakem konfiguraku toho konkretniho grafickeho prostredi - stejne jako treba barva pisma apod ...

Take prave potrebuji rady zkusenych ...
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

Salus
Příspěvky: 240
Registrován: 25 říj 2015, 09:57

Re: velikost otvírání oken

#14 Příspěvek od Salus »

Zdravím,

Tracer, já jsem na tom podobně. Takže ti moc neporadím. Mě vždycky poradil dobře a ochotně Vezír.

Salus

Salus
Příspěvky: 240
Registrován: 25 říj 2015, 09:57

Re: velikost otvírání oken

#15 Příspěvek od Salus »

Zdravím,

Vezíre, tak jsem vyzkoušel všechna nastavení písma a okna se nezvětšila ani ikony v nich. Tak nevím.

Salus

Uživatelský avatar
Ventero1
Příspěvky: 2791
Registrován: 31 říj 2016, 14:17
Bydliště: Sokolov, Olomouc

Re: velikost otvírání oken

#16 Příspěvek od Ventero1 »

A dotaz na vyvojare by neprosel ? :)
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

Salus
Příspěvky: 240
Registrován: 25 říj 2015, 09:57

Re: velikost otvírání oken

#17 Příspěvek od Salus »

Zdravím,

s tím vývojářem nevím. Nemám zkušenosti. Myslel jsem spíše na to jestli by to nešlo změnit někde v "Biosu"?

Salus

Uživatelský avatar
Ventero1
Příspěvky: 2791
Registrován: 31 říj 2016, 14:17
Bydliště: Sokolov, Olomouc

Re: velikost otvírání oken

#18 Příspěvek od Ventero1 »

Bios s tim nema co delat. Je to otazka defaultu grafickeho prostredi a tak jestli vyvojari nemysleli na takovouhle zakladni vec a nezahrnuli ji do nastaveni v GUI, tak nejak to definovat nekde museli. Takze by teoreticky na to mohl byt konfiguracni soubor. V horsim pripade je to pevne zaneseno do kodu. Na tohle by ovsem vyvojari mohli dat odpoved a pripadne nasmerovat ...

Mel jsem pocit, ze Veziri s nimi v kontaktu - a zrovna RedHawk - jsou :) ...
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

Uživatelský avatar
Ventero1
Příspěvky: 2791
Registrován: 31 říj 2016, 14:17
Bydliště: Sokolov, Olomouc

Re: velikost otvírání oken

#19 Příspěvek od Ventero1 »

Jeste me napadlo, jestli by to nemohlo byt nastavitelne v compiz ci necem adekvatnim ...
... jestli v Cinnamonu je ...
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

Zamčeno