GoogleEarth [vyřešeno]

Problémy s instalací nebo spouštěním systému Linux Mint
Zpráva
Autor
RadekD
Příspěvky: 315
Registrován: 19 lis 2012, 19:28
Bydliště: Nedaleko Vyškova

Re: googleearth

#11 Příspěvek od RadekD »

I já jsem bojoval s diakritikou v GE, nakonec jsem na anglickém fóru LM našel vysvětlení: Gogle v tomto programu do verze 6.x ignoroval nastavený systémový font a používal svoje vlastní fonty (mimochodem příšerné). Náprava je dnes už snadná: Odinstalovat starší verzi GE a stáhnout přímo z google poslední verzi, tedy 7.0 a je po problému - alespoň u češtiny. Slovenštinu jsem nezkoušel... Google Earth je podle mne naprosto vynikající SW a jeho přímé propojení se Street wiev mu dává další rozměr.
Instaloval jsem přes GDebi, zástupce ve složce Internet se vytvořil automaticky.
Acer Swift1, N4200 2.5 GHz max., 4GB RAM, 64+250GB SSD, Intel graphic, Debian 12 Cinnamon
Intel NUC, Celeron J3455, 4GB RAM, 256GB SSD, Debian 11 server, LAMP...
AS8940G, Intel i7 ..., LM19 xfce

caron
Příspěvky: 20
Registrován: 22 lis 2012, 18:11

Re: googleearth

#12 Příspěvek od caron »

Mal som nainštalovanú aj v.7,ale nepodarilo sa mi ju spustiť. Iba preblikol ten štartovací obrázok a to bolo všetko. GE sa nespustil.

admin

Re: googleearth

#13 Příspěvek od admin »

caron píše:Mal som nainštalovanú aj v.7,ale nepodarilo sa mi ju spustiť. Iba preblikol ten štartovací obrázok a to bolo všetko. GE sa nespustil.
Zkus odinstalovat a postupuj podle návodu zde: http://www.linux-mint-czech.cz/google-earth/

Zamčeno