Více Linuxových distribucí na jednom disku [VYŘEŠENO]

Dotazy k instalaci a případné problémy se spouštěním systému Linux Mint
Zpráva
Autor
Ventero1
Vezír Mintu

Re: Více Linuxových distribucí na jednom disku [VYŘEŠENO]

#21 Příspěvek od Ventero1 » 31 bře 2019, 09:05

Spatne jsi si vylozil muj dotaz - byl opravdu a jen motivovan ciste diskuzne (jsme na diskuznim foru) chtenim nejake informace o tomto FS stran uzivatele z praxe - nejake shrnuti s osobnim nazorem na vyhody a popr. nevyhody. Asi byla chyba, ze jsem na to nezalozil vlakno - nikdo by to pak nebral osobne. A taky jsem se mohl nekam podivat a neco si precist - to je tez pravda ...
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

redhawk
Guru Mintu
Kontaktovat uživatele:

#22 Příspěvek od redhawk » 31 bře 2019, 09:33

Radar Cz píše:
25 bře 2019, 05:14

Ty 400MB particie pro každé distro jsou úplně zbytečné. Mám tam teď 500MB ESP pro efi boot a pak už jen ext4 pro distra a xfs pro home. Funguje naprosto v pořádku. Btrfs na data je domnívám se nesmysl.
hm no po otestovani musim povedat ze mi to nenabehne bez boot particii, dovoli boot iba do poslednej
ESP 500MB 3 os (Ubuntu 18.04.2, Fedora 29 a Parrot security 4:5.1

ide to ale v pohode ako som aj ja pisal len tejeetech to lepsie rozposal.
Pravděpodobně kecám.

Radar Cz

#23 Příspěvek od Radar Cz » 31 bře 2019, 15:00

Ventero1 píše:
31 bře 2019, 09:05
Spatne jsi si vylozil muj dotaz - byl opravdu a jen motivovan ciste diskuzne (jsme na diskuznim foru) chtenim nejake informace o tomto FS stran uzivatele z praxe - nejake shrnuti s osobnim nazorem na vyhody a popr. nevyhody. Asi byla chyba, ze jsem na to nezalozil vlakno - nikdo by to pak nebral osobne. A taky jsem se mohl nekam podivat a neco si precist - to je tez pravda ...
Nezlob se, ale já vůbec netuším na co se mě ptáš. Zkus to kdyžtak napsat jednou větou a tak nějak česky, pak odpovím.

Ventero1
Vezír Mintu

#24 Příspěvek od Ventero1 » 31 bře 2019, 17:55

V pohode - neni treba to resit :)
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

Odpovědět