LM 19.2 + wine staging

Problémy s instalací nebo spouštěním systému Linux Mint
Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
tomsa91
Příspěvky: 67
Registrován: 28 čer 2013, 12:54
Kontaktovat uživatele:

LM 19.2 + wine staging

#1 Příspěvek od tomsa91 »

Zdarec všeci chtěl jsem se zeptat proč nelze do LM 19.2 nainstalovat wine-staging. Stále mi chybí knihovny libaudiof0 ale mám jej doinstalované ručně pře repozitaře a vždy při instalaci wine-staging mi to píše že knihovna chybí ale přitom je nainstalovana. Někdo nějáka rada Díky
Linux Mint 19.3 xfce
Kernel: 5.9.3-lowlatency
CPU: AMD A4-9125
RAM: 8GB
Grafická karta: AMD R3 (integrovaná)
Ovladače: AMD STONEY (LLVM 10.0.1)

Uživatelský avatar
tomsa91
Příspěvky: 67
Registrován: 28 čer 2013, 12:54
Kontaktovat uživatele:

Re: LM 19.2 + wine staging

#2 Příspěvek od tomsa91 »

Díky rede ... ale tohle jsem zkoušel ale když mi to nešlo nainstaloval jsem stable (ten fungoval) a naučil jsem se v Lutrisu instalovat manualně takže staging už není za potřebí. Byl by zapotřebí pokud bych používal PlayOnLinux ale díky dnešnímu studiu v Lutrisu a různých návodů už jej asik ani potřebovat nebudu.

Ale i přesto díky.
Linux Mint 19.3 xfce
Kernel: 5.9.3-lowlatency
CPU: AMD A4-9125
RAM: 8GB
Grafická karta: AMD R3 (integrovaná)
Ovladače: AMD STONEY (LLVM 10.0.1)

Uživatelský avatar
tomsa91
Příspěvky: 67
Registrován: 28 čer 2013, 12:54
Kontaktovat uživatele:

Re: LM 19.2 + wine staging

#3 Příspěvek od tomsa91 »

když jsem měl instalovaný LM19.1 šla instalace staging normalně bez chyb pak sem na chvili použival Zorin OS 15 tam také instalace staging šla normalně ale po posledni aktualici mi v zorinu přestal fungovat wineasio driver v FL studio 12 a pro mne je to důležité jelikož mám studio HW a wineasio potřebuji pro Nahrávání .. a tak sem se vratil LM 19 ale přesněji k LM 19.2 ale když sem mi podařilo v lutrisu dat wineasio do provozu a naučil jsem se instalovat hry a software manuálně přes lutris tak staging neni zapotřebí jelikož v lutrisu staging wine verze funguji i bez toho abych měl instalovaný staging stačí když je instalovaný stable a lutris to rozchodí

Zde odkaz na mou tvorbu: https://soundcloud.com/tom-tom-ic

vše bylo nahrávané přes linux wineasio a FL studio 12

https://postimg.cc/yWGMY5hd
Linux Mint 19.3 xfce
Kernel: 5.9.3-lowlatency
CPU: AMD A4-9125
RAM: 8GB
Grafická karta: AMD R3 (integrovaná)
Ovladače: AMD STONEY (LLVM 10.0.1)

Zamčeno