Nefunguje multiboot »VYŘEŠENO«

Dotazy k instalaci a případné problémy se spouštěním systému Linux Mint
Odpovědět
Zpráva
Autor
Ventero1
Velkovezír Mintu

Re: Nefunguje multiboot »VYŘEŠENO«

#61 Příspěvek od Ventero1 » 28 úno 2020, 18:57

To jsem (opět empirikou průběhu) dost přesvědčený, že se nestalo - i když to Úleva připustila jako možnost, nejspíš se nechala zmást tím předchozím tvrzením, nikoliv jako přiznání ...
Jinak mám teď s tímto problémem bohaté osobní zkušenosti a opravdu se toto objebuje v důsledku bugu samotného grub2 novějších verzí s ohledem na rozvržení oddílů a hw konfigurace - opravdu to není třeba zpochybňovat a někoho tím v možném důsledku mást - je to potvrezeno z více zdrojů, neboť nejsme s Úlevou jediní, komu se to stalo a kdo musel dělat psí kusy, aby to napravil. Stačí pohledat ...
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

uleva

#62 Příspěvek od uleva » 28 úno 2020, 19:29

uleva píše:
27 úno 2020, 16:39
To je velká úleva!
Už jsem to vyřešila a chodí to jak má. pomocí skvělého nástroje "Mini Windows XP". Bohužel po velkém trápení pokus-omyl. Už jsem si zoufala a nešlo se dostat do Windows ani přes opravy instalačním diskem Win10.
"Mini Windows XP" opět nezklamal jako mnohokrát předtím. Skvělý, báječný, k pomilování!
Pouhé 3 kroky a je to jak má být.
Vzhled volby po restartu zůstal z Bootrepair. SUPER!!
Obrázek...Obrázek...Obrázek...Obrázek
Je to znak mé trpělivosti.
A pomohli mi ti trpaslící, jsou všude a kradou :lol:
Takže teprve teď je to »VYŘEŠENO«
uf!
Obrázeka takéObrázek

zeleno110
Poradce Mintu

#63 Příspěvek od zeleno110 » 28 úno 2020, 19:52

" Takže teprve teď je to »VYŘEŠENO« A pomohli mi ti trpaslící, jsou všude a kradou "
Jasne, užívaj si linux a daj potom ešte nejaké zážitky. ;)

juhele2014
Guru Mintu

#64 Příspěvek od juhele2014 » 28 úno 2020, 20:31

Každopádně patří všem zainteresovaným velké díky za příkladný přístup k nováčkům na foru. Je to tak, trpělivost růže přináší, a úleva si snad oddychne. Je to doma, řečeno fotbalovou hantýrkou ... ;) :idea: :idea: :idea:

Odpovědět