Linux Mint 19.3 Přihlašení prohlem

Problémy s instalací nebo spouštěním systému Linux Mint
Zamčeno
Zpráva
Autor
richard@caribsurf.cz
Příspěvky: 7
Registrován: 12 srp 2020, 14:05

Linux Mint 19.3 Přihlašení prohlem

#1 Příspěvek od richard@caribsurf.cz »

Ahoj Linuxaci, moje mint se dostali do zvlaštního stavu z ničeho nic nefunguje heslo na přihlašení , respektivě při prvním zadání (Please Unlock disk sda3_crypt) mi zadane heslo vezme napiše crypt setup proběhl ale v zapětí to chce nějaké další heslo pro OEM Configuration (temporary) které jsem nikdy nezadaval ani nekonfiguroval nevíte co stím někdo prosím ?

Moc Díky
R.

sasa.chetan
Příspěvky: 383
Registrován: 29 kvě 2020, 20:21

Re: Linux Mint 19.3 Přihlašení prohlem

#2 Příspěvek od sasa.chetan »

richard@caribsurf.cz píše: 12 srp 2020, 14:10 Ahoj Linuxaci, moje mint se dostali do zvlaštního stavu z ničeho nic nefunguje heslo na přihlašení , respektivě při prvním zadání (Please Unlock disk sda3_crypt) mi zadane heslo vezme napiše crypt setup proběhl ale v zapětí to chce nějaké další heslo pro OEM Configuration (temporary) které jsem nikdy nezadaval ani nekonfiguroval nevíte co stím někdo prosím ?

Moc Díky
R.
reinstall

richard@caribsurf.cz
Příspěvky: 7
Registrován: 12 srp 2020, 14:05

Re: Linux Mint 19.3 Přihlašení prohlem

#3 Příspěvek od richard@caribsurf.cz »

Super to vím taky jiná varianta nějaké default heslo na OEM ?

sasa.chetan
Příspěvky: 383
Registrován: 29 kvě 2020, 20:21

Re: Linux Mint 19.3 Přihlašení prohlem

#4 Příspěvek od sasa.chetan »

richard@caribsurf.cz píše: 13 srp 2020, 11:34 Super to vím taky jiná varianta nějaké default heslo na OEM ?
nie na OEM instalaciu nie je default heslo

predtym to islo?
je mozne sa dostat do nudzoveho stavu alebo do tty?
ak ano vytvorit noveho uzivatela a konto oem vymazat

tu je postup ako sa spravne ma na lm robit oem instalacia

richard@caribsurf.cz
Příspěvky: 7
Registrován: 12 srp 2020, 14:05

Re: Linux Mint 19.3 Přihlašení prohlem

#5 Příspěvek od richard@caribsurf.cz »

tty ano předtim to šlo pak vznikl problem s virtual boxem a chce to reinstalaci přijde mi to šílené kvůli tomu reinstalovavat co data , hlavně heslo na klasicky přihlašení to vezme pak to chce na OEM co jsem nikdy nenastavoval , lze to nějak vrátit ? Aby OEM neprobíhal ,,,,,,

richard@caribsurf.cz
Příspěvky: 7
Registrován: 12 srp 2020, 14:05

Re: Linux Mint 19.3 Přihlašení prohlem

#6 Příspěvek od richard@caribsurf.cz »

Nelze tam vyvolat nějaký nouzovy režim ? Abych se dostal k datum , fakt nechápu jiné heslo tam není a nelze se do OEM za boha přihlasit .....

richard@caribsurf.cz
Příspěvky: 7
Registrován: 12 srp 2020, 14:05

Re: Linux Mint 19.3 Přihlašení prohlem

#7 Příspěvek od richard@caribsurf.cz »

Někdo nějaký napad prosím ? Jak tam vyvolám nouzovy režim ? Třeba se to vzpamatuje ?

Díky moc Linuxaci

vxmery
Příspěvky: 563
Registrován: 24 úno 2014, 13:39
Bydliště: Čeklís

Re: Linux Mint 19.3 Přihlašení prohlem

#8 Příspěvek od vxmery »

Bootni to z USB do Live a dostaneš sa k dátam.
Linux Mint 21.3 Cinnamon 64b
Dobrá nálada naserie toľko ľudí, že je dobré si ju zachovať

richard@caribsurf.cz
Příspěvky: 7
Registrován: 12 srp 2020, 14:05

Re: Linux Mint 19.3 Přihlašení prohlem

#9 Příspěvek od richard@caribsurf.cz »

OKi to je good starčka ten Linux , není tam heslo změněno a pořad se vrací na uvodní obrazovku a system vůbec nenaběhne :) super system noooo

sasa.chetan
Příspěvky: 383
Registrován: 29 kvě 2020, 20:21

Re: Linux Mint 19.3 Přihlašení prohlem

#10 Příspěvek od sasa.chetan »

richard@caribsurf.cz píše: 13 srp 2020, 14:17 tty ano předtim to šlo pak vznikl problem s virtual boxem a chce to reinstalaci přijde mi to šílené kvůli tomu reinstalovavat co data , hlavně heslo na klasicky přihlašení to vezme pak to chce na OEM co jsem nikdy nenastavoval , lze to nějak vrátit ? Aby OEM neprobíhal ,,,,,,
nechce to nie oem ale root heslo?
richard@caribsurf.cz píše: 13 srp 2020, 14:23 Nelze tam vyvolat nějaký nouzovy režim ? Abych se dostal k datum , fakt nechápu jiné heslo tam není a nelze se do OEM za boha přihlasit .....
cez grub je ponuka alebo live usb
richard@caribsurf.cz píše: 17 srp 2020, 10:42 OKi to je good starčka ten Linux , není tam heslo změněno a pořad se vrací na uvodní obrazovku a system vůbec nenaběhne :) super system noooo
podla popisu je chyba medzi stolickou a klavesnicou

Zamčeno