nejde boot z HDD ani z USB ani z DVD

Problémy s instalací nebo spouštěním systému Linux Mint
Zpráva
Autor
Daw
Příspěvky: 6
Registrován: 18 srp 2020, 12:32

Re: nejde boot z HDD ani z USB ani z DVD

#11 Příspěvek od Daw »

vxmery píše: 19 srp 2020, 09:03
Ale stejně tam asi hodím teď Xfce 20
LM20 je ešte čerstvý a dosť zabugovaný, kdežto LM 19.3 pekne odladený. Ale samozrejme rob ako myslíš ;)
Díky za rady. Asi jsem to měl udělat jak říkáš, ale ty dvacítky už jsem měl připravený, tak jsem je tam dal a zatím spokojenost veliká. Dokonce mi Xfce připadají lepší než Cinnamon a zatím jsem nenašel nic, co by mi v Xfce chybělo.

Uživatelský avatar
Ventero1
Příspěvky: 2789
Registrován: 31 říj 2016, 14:17
Bydliště: Sokolov, Olomouc

Re: nejde boot z HDD ani z USB ani z DVD

#12 Příspěvek od Ventero1 »

xfce má také dost neduhů, ale rozhodně lepší než cinnamon
Dle diskuzí se zatím jeví jako nejdotáhlejší KDE, osobní zkušenost s ním nemám ...
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

sasa.chetan
Příspěvky: 383
Registrován: 29 kvě 2020, 20:21

Re: nejde boot z HDD ani z USB ani z DVD

#13 Příspěvek od sasa.chetan »

Ventero1 píše: 21 srp 2020, 12:53 xfce má také dost neduhů, ale rozhodně lepší než cinnamon
Dle diskuzí se zatím jeví jako nejdotáhlejší KDE, osobní zkušenost s ním nemám ...
kde je dost zabugovane hlavne voci gtk aplikaciam.
najstabilnejsi sa mi vidi xfce

Uživatelský avatar
Ventero1
Příspěvky: 2789
Registrován: 31 říj 2016, 14:17
Bydliště: Sokolov, Olomouc

Re: nejde boot z HDD ani z USB ani z DVD

#14 Příspěvek od Ventero1 »

Nejspíše to u toho KDE bylo myšleno množstvím funkcí a jejich snadnosti aplikování v praxi - třeba Abby to neustále vehementně tvrdí, že tam jí jdou věci, které vůbec v jiných prostředích nešly rozchodit.
Osobně mám xfce coby favorita, ale některé min. 6 let neřešené a ještě další nové malfunkce mě trošku štvou - byť jsem nenáročný uživatel. Otázka taky, co přičíst prostředí samému a co jeho implementaci do konkrétního distra a co distru samotnému ...

... každopádně k Win už se mi vracet rozhodně nechce.
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

sasa.chetan
Příspěvky: 383
Registrován: 29 kvě 2020, 20:21

Re: nejde boot z HDD ani z USB ani z DVD

#15 Příspěvek od sasa.chetan »

Ventero1 píše: 21 srp 2020, 17:56 Nejspíše to u toho KDE bylo myšleno množstvím funkcí a jejich snadnosti aplikování v praxi - třeba Abby to neustále vehementně tvrdí, že tam jí jdou věci, které vůbec v jiných prostředích nešly rozchodit.
Osobně mám xfce coby favorita, ale některé min. 6 let neřešené a ještě další nové malfunkce mě trošku štvou - byť jsem nenáročný uživatel. Otázka taky, co přičíst prostředí samému a co jeho implementaci do konkrétního distra a co distru samotnému ...

... každopádně k Win už se mi vracet rozhodně nechce.
tak abby :D
ono problem nastane teraz v debiane a tym padom aj ubuntu
https://www.root.cz/zpravicky/debian-pr ... im-qt-6-0/

Zamčeno