wine ikony

Dotazy a názory na pracovní prostředí Cinnamon
Zamčeno
Zpráva
Autor
spermosh
Příspěvky: 52
Registrován: 22 úno 2013, 09:42

wine ikony

#1 Příspěvek od spermosh »

ahoj, mam dotaz tykajici se ikon programu bezicich pod WINE - jde mi o ikony v taskbaru (vedle ruznych appletu), lze tohoto nejak docilit v cinnamonu?
Linux Mint 17.3 x64 & Cinnamon 2.8.6

admin

Re: wine ikony

#2 Příspěvek od admin »

Wine je emulátor programů pro widle, tudíž v taskbaru bude jen ikona wine. Není to nativní aplikace LM a vůbec Linuxu.

spermosh
Příspěvky: 52
Registrován: 22 úno 2013, 09:42

Re: wine ikony

#3 Příspěvek od spermosh »

jj, diky za odpoved - jsem byl par dni mimo, tak sorry za pozdni reakci
ano, tohle je mi jasne, jde mi konkretne o teamviewer, po prvnim spusteni ukazuje ikonku a potom uz ale ne a neda se to nikde v nastaveni zmenit, tak jsem nevedel, jestli to nejak cinnamon neblokuje...
napadlo me jeste updatovat cinnamon (mam 1.4, Mint 13) - ale pres romeo repozitar se mi to nedari
Linux Mint 17.3 x64 & Cinnamon 2.8.6

admin

Re: wine ikony

#4 Příspěvek od admin »

No zrovna u Teamvieweru se mi ikony zobrazují korektně.... Jinak Cinnamon 1.6.7 přes repozitář Romeo normálně na Mayu musíš dostat, pokud se nedaří zkus sudo apt-get upgrade.

spermosh
Příspěvky: 52
Registrován: 22 úno 2013, 09:42

Re: wine ikony

#5 Příspěvek od spermosh »

update ani upgrade nic, zadne zmeny...kdyz zkusim cinnamon preinstalovat, pry mam nejnovejsi verzi...v synapticu taky vidim 1.4 nejnovejsi...to vypada, jako by mi romeo repozitar proste nefungoval
Linux Mint 17.3 x64 & Cinnamon 2.8.6

admin

Re: wine ikony

#6 Příspěvek od admin »

Tak sorry, koukal jsem a Cinnamon 1.6.7 je v repozitáři Backport..... Čili zatrhnout, updatovat a musí se ti ukázat :)

spermosh
Příspěvky: 52
Registrován: 22 úno 2013, 09:42

Re: wine ikony

#7 Příspěvek od spermosh »

aha, mas recht, ja vsude na internetu nasel jen navody s romeo repizotarem...backport me nenapadl, ale je tam...takze diky

EDIT: hm, tak teamviewer porad bez ikony, ale novy Cinnamon vypada a pracuje moc hezky
Linux Mint 17.3 x64 & Cinnamon 2.8.6

Zamčeno