Problém s zobrazením Nemo a Nastavení [vyřešeno] Vyřešeno

Dotazy a názory na pracovní prostředí Cinnamon
Zamčeno
Zpráva
Autor
chmatos
Příspěvky: 3
Registrován: 03 čer 2016, 11:02

Problém s zobrazením Nemo a Nastavení [vyřešeno]

#1 Příspěvek od chmatos »

Ahoj,

po nějaké aktualizaci se mi obarvilo Nemo na šedo a Nastavení naopak na bílo. Zkoušel jsem různé motivy, ale barvy se nemění. Zkusil jsem i smazat složky .themes z profilu a /usr/share/themes respektive jsem je přepsal, složkami z live CD. Zkoušel jsem googlit všechno možné, ale nepodařilo se mi tyhle dvě barvy změnit, ani přesně nevím v jakém souboru se toto má upravovat. Našel jsem jich více tak jsem zkoušel všechny možný, ale zatim bez úspěchu.

Pro lepší názornost přiložím obrázky

Nemo označená šedivá oblast v červeném rámečku byla dříve bílá a nevím jak tu bílou vrátit.
Obrázek

Nastavení má opačný problém je tam bílé pozadí místo toho aby bylo vše stejné jako vlevo od políčka search. Navíc se mi rozhodilo zarovnání ikon, označil jsem to červenou čárou.
Obrázek

Poradí mi prosím někdo? Jedná se o Mint a Cinnamon.
Naposledy upravil(a) chmatos dne 03 čer 2016, 14:55, celkem upraveno 1 x.

broukal
Příspěvky: 243
Registrován: 31 črc 2014, 17:10

Re: Problém s zobrazením Nemo a Nastavení

#2 Příspěvek od broukal »

Vyskusaj ist podla toho navodu na konci diskusie co som napisal mozno ti to pomoze...
http://forum.linux-mint-czech.cz/viewto ... =16&t=1823
https://drive.google.com/folderview?id= ... sp=sharing
Systém Linux Mint 19.3 Cinnamon 64-bit, jadro väčšinou najnovšie. ;-) Nižšie ako 5.4.0 nemám. :)
HP-Pro-3400-Series-MT

chmatos
Příspěvky: 3
Registrován: 03 čer 2016, 11:02

Re: Problém s zobrazením Nemo a Nastavení

#3 Příspěvek od chmatos »

Ahoj,
díky, ale tohle mi bohužel nepomohlo.

chmatos
Příspěvky: 3
Registrován: 03 čer 2016, 11:02

Re: Problém s zobrazením Nemo a Nastavení

#4 Příspěvek od chmatos »

Ahoj,
tak poslední aktualizace mi to opravila. Ideální pokud se něco opraví samo. Druhá věc je, že už jsem si na to zvyknul a teď mi tam ta šedivá chybí. :-D

PS. děkuji za snahu.

Zamčeno