Opera

Dotazy a názory na pracovní prostředí Cinnamon
Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
chix
Příspěvky: 3
Registrován: 01 pro 2012, 11:24

Opera

#1 Příspěvek od chix »

Cau
Pouziva niekto Operu v Cinnamone ? Ja mam problem ze pri zapnuty a vypnuty opery sa rozblika cela obrazovka. V Mate tento problem nemam . Vie niekto ako sa toho blikania zbavit ?

Len pre upresnenie pouzivam Mayu.

admin

Re: Opera

#2 Příspěvek od admin »

Ahoj, vítáme tě na fóru,
Operu sice nepoužívám trvale, ale mám jí nainstalovanou na LM14 64bit, prostředí Cinnamon a chodí naprosto bez problémů... Nenapsal jsi žádné podrobnosti, tudíž je potřeba něco bližšího... jaká architektura, jakou máš grafiku apod., pak se dá dumat dál... Jen podotýkám, že v LM13 jsem jí měl také a ani tam nebyl problém.

kamowski

Re: Opera

#3 Příspěvek od kamowski »

LM používam od verzie 10 (momentálne LM 14 C) a Opera je môj preferovaný prehliadač.
Poslednú dobu sa roztrhlo vrece s novými verziami, čo som aj kritizoval ale spustili sa asi nejaké preteky medzi vyhľadávačmi a nejde to zastaviť.

K tvojej otázke,
taký problém nemám (na jednom pc mám dualboot s wxp a tam mi opera 12.11 Build 1661 zamŕza a padá ale v LM s tým nemám problém).
Skús sa pozrieť na stránku http://www.opera-prehliadac.com/, možno nájdeš niečo vo fóre

Uživatelský avatar
chix
Příspěvky: 3
Registrován: 01 pro 2012, 11:24

Re: Opera

#4 Příspěvek od chix »

satapouch píše:Ahoj, vítáme tě na fóru,
Operu sice nepoužívám trvale, ale mám jí nainstalovanou na LM14 64bit, prostředí Cinnamon a chodí naprosto bez problémů... Nenapsal jsi žádné podrobnosti, tudíž je potřeba něco bližšího... jaká architektura, jakou máš grafiku apod., pak se dá dumat dál... Jen podotýkám, že v LM13 jsem jí měl také a ani tam nebyl problém.
Pouzivam Linux Mint 13 Maya 64bit
Opera je Version 12.11

Processor : 4x Intel(R) Core(TM) i5 CPU M 460 @ 2.53GHz
Memory : 3909MB
OpenGL Renderer : ATI Mobility Radeon HD 5000

admin

Re: Opera

#5 Příspěvek od admin »

Tak to máš podobné jako já... zkusil bych přeinstalaci, tzn. úplné odstranění balíčku, vyčištění Janitorem a instalace nejnovější verze. Mně to chodilo v Maye úplně bez problémů...

Zamčeno