Nelze spustit firefox

Zde diskutujte o ostatních prac. prostředích (Mate, Xfce, GNOME, ...)
Zpráva
Autor
redhawk
Guru Mintu
Kontaktovat uživatele:

Re: Nelze spustit firefox

#11 Příspěvek od redhawk » 21 úno 2017, 19:46

Truck-thor píše:

Až se mi povede najít a nainstalovat nějaká starší distra, dám sem ještě zprávu, jak jsem dopadl, pokud nezasáhne dr. Alzheimer.
V případě úspěchu to bude další skvělé ponaučení.

EDIT: Ve světle vašich posledních odpovědí se asi už s dědkem důstojně ve sběrném dvoře rozloučím. Nastal čas na nové železo - manželce jsem koupil k předloňským vánocům Acer Aspire E15 s i3, 4GB RAM a 500HDD+8SSHD, W10 po upgrade z 8.1. Bude mi stačit podobný ntb bez OS na testy různých linuxů? Hry nehraju, vždycky prohraju nebo jsem okamžitě mrtvej. Např. v solitaire mám úspěšnost cca 2 z 10 her.

Díky a přeji hezký den všem!

Truck-thor
Tak netreba starsie distra, staci z toho clanku nainstalovat Firefox ESR alebo Palemoon (fork FF) a malo by to ist.
Pre starsi stroj je tu MINT 17.3 Xfce alebo Mate (oba podporovane az do aprila 2019)
s Palemoonom alebo FF ESR, k tomu VLC a stroj este chvilu posluzi.

Pre zaujimavost ja mam ako primarny pocitac ZOTAC Zbox ID18 ( notebookovy procesor 8GB ram a 120GB SSD) a s rovnakym procesorom starsi notebook s 2GB ram a 32GB SSD uplne v pohode (oba 4 rocne)
Acer ES15 bude na to v pohode stacit, mozno este lepsie zobrat repasovany notebook, osobne s tym mam lepsie skusenosti ako s novymi.
HP EliteBook 2170p
Lenovo ThinkPad T410
HP EliteBook 2540p
Smrt nikdy nelže

Ventero1
Poradce Mintu

Re: Nelze spustit firefox

#12 Příspěvek od Ventero1 » 22 úno 2017, 09:21

Stacit ti podobny stroj bude, jenom si dej pozor na ten hybridni pevny disk - s tim byvaji casto zminovany jakesi potize pod linuxem. Ale mozna jen staci presne vedet co a jak - a to by nekdo z mistnich profiku vedet mohl ...
Ja jsem jen angazovany amater, protoze nemam prachy na profiky :D
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

Odpovědět