xfce a compton

Diskuze o ostatních prac. prostředích (MATE, Xfce, ...)
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Ventero1
Příspěvky: 2763
Registrován: 31 říj 2016, 14:17
Bydliště: Sokolov, Olomouc

Re: xfce a compton

#21 Příspěvek od Ventero1 »

Tak to asi přeceňuješ mou inteligenci - nemám grafiku nvidia a tak nechápu, jak by mi to mohlo pomoci.

Myslíš, jako, že se mě týká ta sekce Screen, která platí jako univerzální? A pak je jedno, jestli bude v souboru 20-nvidia.conf nebo 20-intel.conf ? Systém si to načte v obou případech ? Ale tam je taky zmíněná nvidia …

A jestli to byla obecná odpověď, tak jsem pak nepochopil tu reakci s tím, jestli je zatěžko udělat jen tento soubor ...
Naposledy upravil(a) Ventero1 dne 07 srp 2018, 17:41, celkem upraveno 1 x.
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

Uživatelský avatar
Ventero1
Příspěvky: 2763
Registrován: 31 říj 2016, 14:17
Bydliště: Sokolov, Olomouc

Re: xfce a compton

#22 Příspěvek od Ventero1 »

Aha - to mě nedošlo, protože jsem to adresoval Redhawkovi na to jeho tvrzení … Tak OK
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

Uživatelský avatar
Ventero1
Příspěvky: 2763
Registrován: 31 říj 2016, 14:17
Bydliště: Sokolov, Olomouc

Re: xfce a compton

#23 Příspěvek od Ventero1 »

A jde tedy doinstalovat do Xubu tyto věci a možnost jejich volby jako je v LM 17.3 ?
Obrázek
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

EddieSter
Příspěvky: 7
Registrován: 05 čer 2019, 22:18

xfce a compton

#24 Příspěvek od EddieSter »

Aha, jo samotny panel? Ne, to bohuzel opravdu jen jako soucast motivu...

Doporucuji vytvorit si u sebe adresar .themes a do nej nakopirovat to tema, ktere vyhoduje, jen jej prejmenovat adresar.... A zmeny provadet v tomto novem tematu, ktere se objevi ve spravci temat Xfce.
doplnim jeste, temata jsou ulozeny v /usr/share/themes/

Uživatelský avatar
Ventero1
Příspěvky: 2763
Registrován: 31 říj 2016, 14:17
Bydliště: Sokolov, Olomouc

Re: xfce a compton

#25 Příspěvek od Ventero1 »

Nene - myslim doinstalovat vsechny ty alternativni window managery a tu moznost je takto jednoduse prepinat.
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

Zamčeno