Tlačítko Home vpravo

Diskuze o ostatních prac. prostředích (MATE, Xfce, ...)
Zamčeno
Zpráva
Autor
Viktor_EX
Příspěvky: 21
Registrován: 14 dub 2017, 23:37

Tlačítko Home vpravo

#1 Příspěvek od Viktor_EX »

Dobry den,
na uvod ... od vcera jsem linuxovy zelenac ... pred casem jsem se pokousel nahrat jako druhy system, to se nezdarilo a dal jsem si nacas pokoj s linuxem. Vcera me to popadlo, kdyz jsem vytek u myho netbooku+win10, kdy prakticky jakykoliv povel trval 15 minut +
Netbook byl obetovan, win smazano ... nahral jsem Linux Mint jako zaklad. Vse probehlo jako zazrakem bez problemu, system beha. Rychlost oproti win zazracne rychla. Nastavil jsem sit, nejaky programy. No, dnes jsem se vyvztekal s tiskarnou... tu to naslo, ale nejde. To ale zatim neni otazka na komunitu. Jen jako uvod. Byl to ale duvod nasledujici otazky. Netbook ma maly display, a okna pro reseni problemu byla vyssi nez obrazovka, a nevidel jsem spodni tlacitka Zrusit, OK, apod. a chtel jsem jako ve winech presunout spodni listu na stranu, abych mel k dispozici vice obrazovky

Mam zcela pitomou otazku... nejakym nedopatrenim jsem si posunul Home button na pravou stranu, ale zaboha ho nemuzu dostat zpet na sve puvodni misto. Muze mi prosim dat nekdo tip, jak to udelat? Dnes od rana zkousim kde co, rikal jsem, si nebudu tu otravovat s takovou pitomosti, .... ale fakt jsem na to neprisel. diky

menom
Příspěvky: 2757
Registrován: 12 pro 2012, 15:10

Re: Tlačítko Home vpravo

#2 Příspěvek od menom »

.

Home button - asi mas na mysli Whisker menu.

Nenapisal si co je to za verzi LM , tak vseobecne pravym klik na panel > Nastavenia panela > Polozky

Alebo nieco podobne

.
.

Viktor_EX
Příspěvky: 21
Registrován: 14 dub 2017, 23:37

Re: Tlačítko Home vpravo

#3 Příspěvek od Viktor_EX »

je to Mate ... jo mam na mysli tlacitko Menu

asi to jde i jinak, jeste jsem ted klikal na vsechno, co mi prislo pod ikonu mysi ... je to resetovat nastaveni panelu. a protoze jsem jina nastaveni nedelal, spravilo se to do puvodni stavu

Viktor_EX
Příspěvky: 21
Registrován: 14 dub 2017, 23:37

Re: Tlačítko Home vpravo

#4 Příspěvek od Viktor_EX »

diky

Zamčeno