NIKDY NEKUPUJTE NIC V ALZE !

Problémy a zkušenosti s hardwarem, perifériemi a ovladači
Zpráva
Autor
Ventero1
Vezír Mintu

Re: NIKDY NEKUPUJTE NIC V ALZE !

#21 Příspěvek od Ventero1 » 02 čer 2018, 08:09

Problem asi bude, ze tech nekterych lidi bude docela hodne. Prodavam v klasickem elektru a zakazniku, kteri radsi prijdou k nam po zkusenostech casto prave s Alzou a koupi treba i draz, je uz na male okresni mesto uz docela dost ...
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

juhele2014
Guru Mintu

#22 Příspěvek od juhele2014 » 28 srp 2018, 21:01

Alza opět boduje: https://www.zive.cz/clanky/osobni-odber ... fault.aspx Alza si za osobní odběr účtuje už 45 Kč. Když zaplatíte předem, dostanete slevu. Cituji z diskuze:

U Alzy už ani šroubek. Objednal jsem si tam sedlo na moto, kdy jsem využil nákup na třetinku. Tu jsem obratem zaplatil kartou a zboží mělo být do 3 dnů k vyzvednutí na pobočce, dle jejich webu bylo zboží skladem. Třetí den se nic nedělo, tak volám na linku. Po 20 min. diskotéky se dozvídám, že se to vyprodalo (takže to neměli skladem u sebe,ale kdo ví kde), ale že je další kus na cestě a bude do dalších 3 dnů. No po této lhůtě mi místo výzvy k vyzvednutí zboží přišel email se stornem objednávky z důvodu nezaplacení. To mě rozpálilo do běla, jelikož onu třetinku už meli skoro týden na ůčtě. Mezitím výrobek zcela zmizel z nabídky a na lince(opět po ca 20 min. diskotéky) se dovídám, že už to nejde objednat a posílají mi peníze zpět. Jako může se stát, ale očekával bych spíš email s informací, že nemůžou dodat a s omluvou posílat peníze zpět. No tak sem si trochu zařval a spokojil se s informací, že peníze jsou poslány zpět. Nicméně druhý den na ůčtě nebyly a na lince (po 20min. diskotéce) slečna něco mlela o třech dnech na převod. Z toho jsem ji vyvedl s tím, že převod běžně trvá max 24hod.(je to snad ze zákona,ale nejsem si jistej). No naštěstí už tam večer byly. Takže jak jsem psal, už ani šroubek i kdyby to byl jediný eshop. Sedlo jsem nakonec sehnal na Amazonu a ještě o ca 20% levněji. V pátek jsem objednal a v pondělí bylo doma - z Velké Británie. Tady nejsou potřeba žádné další komentáře ... :?

redhawk
Guru Mintu

#23 Příspěvek od redhawk » 28 srp 2018, 22:48

juhele2014 píše:
28 srp 2018, 21:01
Sedlo jsem nakonec sehnal na Amazonu a ještě o ca 20% levněji. V pátek jsem objednal a v pondělí bylo doma - z Velké Británie.[/i] Tady nejsou potřeba žádné další komentáře ... :?
na reklamaciu v amazone moze zabudnut.
ja napr. mam s alzou len pozitivne skusenosti, co sa o hej(kasa) alebo mall neda povedat.
Pravděpodobně kecám.

juhele2014
Guru Mintu

#24 Příspěvek od juhele2014 » 05 led 2019, 13:19

Jak to chodí v Alze - takový je název článku na defensovi http://dfens-cz.com/jak-to-chodi-v-alze/ , takže kdo chce vědět něco málo o zákulisí nepopulární firmy, račte přečíst. Diskuze opět lehce výživná, ale jak to je s parfémama na Alze, to
opravdu netuším, řeší se možní víc než IT zboží. Já tam z preventivních důvodů na jejich stránky nelezu, stačí mě Suntech, Softcom, CZC, a jiné ... ;)

Rebel

#25 Příspěvek od Rebel » 24 led 2019, 15:05

:shock: v Alze nakupují běžně i běžně vracím zboží v ramci 14dení lhůty a vždy mě přišly peníze do tři dnů z pět na účet o proti jiným obchodům z Alzy se dá říct že jsem si zni udělal jakousi půjčovnu :mrgreen: až bude víc času prolezu cely tenhle tread ať se :lol: momentálně řeším DVB-T2 USB Tuner pod Tuxikem

Odpovědět