Data SIM modem HP lt4120 Snapdragon X5 LTE

Problémy a zkušenosti s hardwarem, perifériemi a jejich ovladači
Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
easy
Příspěvky: 7
Registrován: 13 črc 2017, 11:15

Data SIM modem HP lt4120 Snapdragon X5 LTE

#1 Příspěvek od easy »

Ahojte poradníci,

moc, moc prosím o radu!!!

Nemáte někdo zkušenost se zprovozněním datového modemu HP lt4120 Snapdragon X5 LTE v NTB HP EliteBook 1040 G3? Prolezla jsem kus internetu a našla jen: https://abarouski.blogspot.com/2016/07/ ... -as-i.html, ale nějak mně to nefachá... :(

Mint modem vidí, snaží se jej zapnout a zprovoznit data, ale cyklicky se restartuje... Dle návodu, viz. URL výše chybí jakási dokonfigurace, ale dle jeho rad je asi dobré mít dual boot s Win10, což vůbec nechci!

Jediný linux, ve kterém se chytil bez jakékoliv námahy je Fedora a to jak v live, tak instalu... nechápu... :( Jenže já chci zrovna Mint!!! :D :( :( :(

Tak už zoufale zkouším, jestli tu není někdo, kdo mi poradí...A prosím, neraďte, že si mám koupit něco jiného... ;)

Díky, Pavla.
„Hra je jeden z nejefektivnějších způsobů, jak zjednodušit život. Přesně to jsme dělali jako děti, ale v dospělosti jsme si hrát zapomněli.“Albert Einstein

Uživatelský avatar
easy
Příspěvky: 7
Registrován: 13 črc 2017, 11:15

Re: Data SIM modem HP lt4120 Snapdragon X5 LTE

#2 Příspěvek od easy »

Zapomnela jsem napsat, ze jedu na Mintu 18.3 a zkouseli jsme to i na Ubuntu 18.04 a taky nic... Uz taham Deepin :D , ale nejradsi bych samozrejme nemenila distro, ale zprovoznila na stavajicim... :D :D

A na Borovskyho jsem koukala, ale dle navodu to jaksi nefacha....Dokonce jsem si s klucinou i dopisovala, nicmene vysledek = 0 :x
„Hra je jeden z nejefektivnějších způsobů, jak zjednodušit život. Přesně to jsme dělali jako děti, ale v dospělosti jsme si hrát zapomněli.“Albert Einstein

Uživatelský avatar
easy
Příspěvky: 7
Registrován: 13 črc 2017, 11:15

Re: Data SIM modem HP lt4120 Snapdragon X5 LTE

#3 Příspěvek od easy »

Deepin = 0 :( Alespon v live edici...
„Hra je jeden z nejefektivnějších způsobů, jak zjednodušit život. Přesně to jsme dělali jako děti, ale v dospělosti jsme si hrát zapomněli.“Albert Einstein

Zamčeno