DVT2 USB Tunner

Problémy a zkušenosti s hardwarem, perifériemi a jejich ovladači
Zpráva
Autor
WillM
Příspěvky: 116
Registrován: 13 kvě 2018, 00:53

Re: DVT2 USB Tunner

#31 Příspěvek od WillM »

nevim odkud by si to stahnul...se ptej jeho...ja jsem u toho nebyl abych to vedel...mne to nabidlo jen to co jsem tu dal...tim koncim celou debatu a co bude nasledovat je jen spam...neni to poprve a mozna ani naposled co v LM19 je jinak nez ve starsich edicich....

menom
Příspěvky: 2750
Registrován: 12 pro 2012, 15:10

Re: DVT2 USB Tunner

#32 Příspěvek od menom »

WillM píše: 04 pro 2018, 20:55 nevim odkud by si to stahnul...se ptej jeho...ja jsem u toho nebyl abych to vedel...mne to nabidlo jen to co jsem tu dal...tim koncim celou debatu a co bude nasledovat je jen spam...neni to poprve a mozna ani naposled co v LM19 je jinak nez ve starsich edicich....
.

Se ptam jeho.
Posledne 2 dni som pisal z mobilu, nemal som cas to vsetko overovat, az teraz to skusam, mozes mi verit ze aj mna to zaujima, lebo mam dvb-t tuner a planujem kupit ked bude
aj u nas dvb-t2

.
.

WillM
Příspěvky: 116
Registrován: 13 kvě 2018, 00:53

Re: DVT2 USB Tunner

#33 Příspěvek od WillM »

ja mam DVT2..pod woknama bezi ale v linuxu ho asi nevyuziju a kupovat druhy..nevim...rad bych mel ten komfort se koukat na TV na notesu ale zas mi prijde zbytecne kupovat dalsi kdyz ten co mam je maximalne 2x pouzity...mozna bych ho prodal ale nevim za kolik... Dekuju vsem za pomoc ale budu se muset smirit s tim ze Averko TD310 neuziju...skoda

FNS
Příspěvky: 6
Registrován: 08 úno 2019, 11:37
Bydliště: Praha

Re: DVT2 USB Tunner

#34 Příspěvek od FNS »

Ahoj všem, tak jsem se vrátil zpět na Linux Mint (po předchozím ročním zkoušení Ubuntu a jeho výměně za Windows 10 a posléze Mint a zase W10).

Ale o tom psát nechci. Chtěl jsem napsat, že jsem řešil také problém s DVB-T2 tunerem a protože mi nešlo zprovoznit Avermedia TD310, tak jsem z neven.cz vzal DVBSky tuner a ten mi hned Mint hlásil, jen jsem v Kaffeine bojoval s laděním programů.

Nakonec jsem přes příkaz dmesg zjistil, že nemám nainstalovaný firmware v lib... a jeho přesný název.

Protože jako letitý windowsák ještě moc v Linuxu nevynikám, našel jsem si chybějící firmware na webu a stáhl ho.

A pak už jen stačilo před kopírováním ze stažených do lib/... zapnout práva Administrátora.

Pak už jsem jen restartoval počítač a už to funguje.

Díky všem zkušenějším uživatelům za jejich pomoc.

Zamčeno