HP Deskjet 2720

Problémy a zkušenosti s hardwarem, perifériemi a jejich ovladači
Zpráva
Autor
Kubox
Příspěvky: 7
Registrován: 16 lis 2020, 20:47

Re: HP Deskjet 2720

#11 Příspěvek od Kubox »

Tak simple scan nefunguje, chce to potom stiahnut nejaky plug-in, nepise aky,od HP ale samozrejme prekvapenie....kliknem a nestiahne nic.
Dal by som aj screenshoty ale akosi tu neviem vlozit obrazky, co ma uz tiez vytaca :D

Uživatelský avatar
labeent
Příspěvky: 756
Registrován: 14 lis 2012, 22:57

Re: HP Deskjet 2720

#12 Příspěvek od labeent »

Ahoj,
já už si to přesně nepamatuji, protože HP už dlouho nepoužívám.
Zkusil bych dvě možnosti.
1) Na čistý Mint zkusit v menu Tiskárny - přidat tiskárnu a vybrat z nabídky, co nabídne systém. Řádně odzkoušet. Před samotným zkoušením ještě zjisti, jestli nemáš něco v paměti tiskárny, co není schopna vytisknout.

2) Na čistou instalaci nainstalovat HPlip pro daný model tiskárny (řídit se přesně návodem) a teprve pak (nebo v průběhu instalace až si vyžádá), tak připojit kabel + zapnout tiskárnu.
Pak restart a pak zkouška tisku.

Poznámka:
Čistou instalací myslím, že bude systém jako po instalaci, čili nebudou tam žádné zbytky toho, co jsi poslední tři dny dělal (HPlip a další). Možno využít Kremator apod.
Obrázek

Kubox
Příspěvky: 7
Registrován: 16 lis 2020, 20:47

Re: HP Deskjet 2720

#13 Příspěvek od Kubox »

Tak som konecne mal cas....
Cista instalacia linux mint 20, zatial som skusil pridat tlaciaren priamo zo systemovych nastaveni. chcel som pridat sietovu tlaciaren, ked som sa dostal cez niekolko krokov, vypisalo: Chyba serveru CUPS, V CUPS se pri operaci vyskytla chyba. server-error-internal-error.
Co teraz?

Kubox
Příspěvky: 7
Registrován: 16 lis 2020, 20:47

Re: HP Deskjet 2720

#14 Příspěvek od Kubox »

Tak bohuzial, nepodarilo sa mi to vyriesit, vratil som Deskjet 2720 po tyzdni, nemal som na to nervy.
Miesto toho som kupil Deskjet Ink Advantage 3775 a po mensich problemoch som to rozchodil v asi do hodiny. Funguje aj skenovanie. Vsetko ide ako ma.
Takze ked to niekomu pomoze, ked nefunguje tlaciaren zo serie 2700, skuste nieco zo serie 3700.
Diky vsetkym co sa mi snazili pomoct.

Zamčeno