Ntb Samsung NP300-E7A s graf. kartou nVidia GeForce GT520 MX

Problémy a zkušenosti s hardwarem, perifériemi a jejich ovladači
Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Upseeri
Příspěvky: 1
Registrován: 11 čer 2014, 19:15
Bydliště: Kladno

Ntb Samsung NP300-E7A s graf. kartou nVidia GeForce GT520 MX

#1 Příspěvek od Upseeri »

Zdravím a předně se omlouvám, pokud jsem založil téma, které se již řešilo, nicméně jsem ho nikde nenašel a jsem jak tady, tak u Linuxu nový, tak doufám, že nedostanu hned banána :)
Mám NTB Samsung NP300E7A-S02CZ, který má grafickou kartu nVidia GeForce GT520 MX, kterou bych rád plně zprovoznil (přeci jen kvůli ní jsem si NTB pořizoval, i když to už je déle). Když vyberu ve správci ovladačů ten doporučený, tedy nvidia-331 (viz příloha), tak se po restartu počítač sekne a krom tvrdého vypnutí s ním už nejde dělat vůbec nic.. Nesetkal se s tím někdo, nemohl by poradit? Vím, že to bude chyba ve mě, ale přeci jen do mě od malička hustili WIN (tedy krom začátků na M602 :D ) , tak si nejsem zrovna jistý, co dělat.. Každopádně díky za jakoukoliv odezvu.. PS: Mám LM 17 Cinnamon a přítelkyni dělá u toho samého NTB to samé i Kubuntu..
Přílohy
ovladač.jpg
Linux Mint 17 64bit Cinnamon
NTB Samsung NP300E7A-S02CZ, Procesor: Intel® Pentium™ B950 (2,10 GHz, mezipaměť L3 2 MB), Grafický adaptér: NVIDIA®, GeForce® GT 520MX, technologie Optimus™, Systémová paměť: 4 GB DDR3, 1.333 MHz, Pevný disk: S-ATAⅡ 500 GB

Zamčeno