bezdrátový displej

Prohlížení, zpracování, editace a tvorba multimediálních souborů (hudba, video, obrázky, ...)
Odpovědět
Zpráva
Autor
volf.zdislav

bezdrátový displej

#1 Příspěvek od volf.zdislav » 06 říj 2019, 22:34

Zdravím jsem tu první den, a dnes jsem přešel na L.M. najdu někde řešení jak sdílet pc na tv? děkuji

redhawk
Guru Mintu

Re: bezdrátový displej

#2 Příspěvek od redhawk » 07 říj 2019, 06:46

urcite ano, ak bude popis o co ide.
vacsinou sa to robi prepojenim pc a tv ale kedze netusim ake pc, aky tv a ako bol doteraz zapojeny, tak riesenie je google
Pravděpodobně kecám.
Hlúposť užívateľa je úmerná jeho právam.
Podstatou pirátstva nie je túžba ľudí kradnúť, ale neschopnosť predať im veci, ktoré chcú.

volf.zdislav

#3 Příspěvek od volf.zdislav » 07 říj 2019, 07:41

Mám notebook Acer Aspire 3 a jde mi o to,abych mohl například videa,filmy atd. sledovat na SMART TV SAMSUNG přes wifi bez nutnosti kabelu.Díky snad jsem doplnil vše potřebné.

volf.zdislav

#4 Příspěvek od volf.zdislav » 07 říj 2019, 07:44

Ještě doplním před tím jsem měl nainstalován Windows 10 kde již sdílení bylo v nabídce.

redhawk
Guru Mintu

#5 Příspěvek od redhawk » 07 říj 2019, 11:19

prva moznost je pouzit vlc
druha moznost pouzit nejaky media server (plex, kodi, openelec, stremio, miraclecast)
tretia moznost, ak to podporuje TV pouzit dlna

popripade co je na eng fore

v podstate najjednoduchsi sposob je zistit co ten samsung vie (mam LG samsungy nepoznam)
a podla toho si vybrat, linux je jednoducho prisposobitelny. a predpokladam ze na windows 10 to slo cez DLNA

k TV 1. aky je to typ a aky ma OS (asi android) podla toho sa da upresnit, co by asi bolo najvhodnejsie.
je TV a notebook pripojeny k routeru? je tam zdielanie? ak ano treba na LM nainstalovat DLNA a z toho to streamovat pojde po nastaveni.
Pravděpodobně kecám.
Podstatou pirátstva nie je túžba ľudí kradnúť, ale neschopnosť predať im veci, ktoré chcú.

volf.zdislav

#6 Příspěvek od volf.zdislav » 07 říj 2019, 14:39

Díky za reakci,ano TV a notebook jsou ve stejný síti wifi: TV Samsung má OS Citizen nebo nějako tak se to jmenuje.Ale ted co jsem se dočetl tak jsou nějaké dopinky k prohlížeči Chromiuum a Firefox kde sdílení údajně funguje tak to budu dnes prubovat, Ale nechám to tu ještě otevřené kdyby někdo přesně věděl co a jak je mi 49 a s pc moc nekamarádím pro mne byl obrovský úspěch si sám přeinstalovat OS !

redhawk
Guru Mintu

#7 Příspěvek od redhawk » 07 říj 2019, 17:31

volf.zdislav píše:
07 říj 2019, 14:39
Díky za reakci,ano TV a notebook jsou ve stejný síti wifi: TV Samsung má OS Citizen nebo nějako tak se to jmenuje.Ale ted co jsem se dočetl tak jsou nějaké dopinky k prohlížeči Chromiuum a Firefox kde sdílení údajně funguje tak to budu dnes prubovat, Ale nechám to tu ještě otevřené kdyby někdo přesně věděl co a jak je mi 49 a s pc moc nekamarádím pro mne byl obrovský úspěch si sám přeinstalovat OS !

chromium / chrome / slimjet to vie cez chrome remote desktop
Pravděpodobně kecám.

alojz
Poradce Mintu

#8 Příspěvek od alojz » 07 říj 2019, 22:49

...ked si nainstaloval na acer aspire linux,tak mas obrovské pécé vedomosti......poznamenal som na margo,mimo témy...

Odpovědět