Stránka 1 z 1

dvd přehrávač nepřehraje DVD - rw

Napsal: 06 led 2013, 14:40
od Maky
Zdravím,

mám takový dotaz ohledně vypalování, či spíše přehrávání videa. Když vypálím film, ať je to třeba v k3b,, brasero na CD/DVD, tak mi jej domácí přehrávač pod televizí přehraje. Ale jakmile stejný film vypálím na cd-rw nebo na dvd-rw ať je to třeba v k3b, , brasero, tak mi to vypíše disk nenalezen. Co mám zapnout ve vypalovacích programech, aby se filmy mohly přehrávat. Na pc si rwéčko mohu přehrávat doaluja.

Re: dvd přehrávač nepřehraje DVD - rw

Napsal: 06 led 2013, 20:43
od ulo
Já mám pocit, že musí byt po vypálení celá session uzavřena, aby RW disk byl brán stolním přehrávačem. Až budu u kompu mohu poreferovat kde to zapnout v k3b pokud to sám nenajdes.

Re: dvd přehrávač nepřehraje DVD - rw

Napsal: 07 led 2013, 17:05
od Maky
no pisni, já to zkusím pohledat a vyzkoušet.

Re: dvd přehrávač nepřehraje DVD - rw

Napsal: 07 led 2013, 17:13
od Maky
Takže to zkouším. Pokud sformátuji rw, tak v k3b nemohu nastavit uzavření multisesion a chce to po mně vložit vhodné médium. No zkouším po formátování - zahájit multisesion.

Edit:
Tak to taky nejde. Sice K3b uzavřelo sesion, ale nic se nestalo. Ale asi jsme se vydali správnou cestou, protože mi přehrávač už nepíše vadný disk, jen asi 10 min stále chroustá a chroustá a to je tak vše.


Edit 2:
Je zajímavé, že po vsunutí DVD-R je nastavení vše na automaticky a přehrávač jej přehraje bez problému a přitom samém nastavení vypálené RW nejede.