Problém s reproduktory

Prohlížení, úprava a tvorba multimediálních souborů (hudba, video, obrázky, ...)
Zamčeno
Zpráva
Autor
Janez
Příspěvky: 39
Registrován: 20 led 2013, 22:45

Problém s reproduktory

#1 Příspěvek od Janez »

Zdravím,
včera se mi stala zvláštní věc. Po tom, co jsem zapl notebook a chtěl si přehrát video, zjistil jsem, že na interní reproduktory najednou notebook hraje cca na 10% toho, co dřív. Přes jack vše funguje tak, jak má. Chci si jen být jistý, že to není systémem, než to pošlu na reklamaci.

Díky za odpověď
Linux Mint 16 Cinnamon
Lenovo ThinkPad Edge E330 (Pentium B970 Sandy Bridge, Intel HD Graphics, 8GB RAM)

admin

Re: Problém s reproduktory

#2 Příspěvek od admin »

Nastavení zvuku si kontroloval?? Zda sedí výstupní zařízení atd.

Janez
Příspěvky: 39
Registrován: 20 led 2013, 22:45

Re: Problém s reproduktory

#3 Příspěvek od Janez »

Výstupní zařízení je tu jedinné: "Vnitřní zvukový systém Analogové stereo"
Výstupní hlasitost 100%, vyvážení na střed
Konektor: Speakers

Víc toho tu nevidím a ani jsem s tím nijak nehýbal, ale myslím, že takhle by to mělo být správně
Linux Mint 16 Cinnamon
Lenovo ThinkPad Edge E330 (Pentium B970 Sandy Bridge, Intel HD Graphics, 8GB RAM)

admin

Re: Problém s reproduktory

#4 Příspěvek od admin »

A ještě malý dotaz: Když na kartě "Hardware" u "Nastavení vybraného zařízení" zadáš "Otestovat reproduktory", dělá to totéž? Jde totiž o to, jestli máš správně nastavený profil, je jich tam asi mega :), já tam mám nastavené "Analogové duplexní stereo".

Janez
Příspěvky: 39
Registrován: 20 led 2013, 22:45

Re: Problém s reproduktory

#5 Příspěvek od Janez »

Jo, v profilu mám Analogové duplexní stereo. A když dám otestovat reproduktory tak pravý skoro nehraje, i když přesunu vyvážení úplně vpravo. Takže se servisu asi nevyhnu... :(

Takže díky za pomoc a jdu zálohovat :)
Linux Mint 16 Cinnamon
Lenovo ThinkPad Edge E330 (Pentium B970 Sandy Bridge, Intel HD Graphics, 8GB RAM)

admin

Re: Problém s reproduktory

#6 Příspěvek od admin »

Hmm, tož to je divné... jinak není za co, od toho jsme tady :)

Zamčeno